Klarstein Iceblock Ecosmart 9, mobilná klimatizácia, 3 v 1, 9000 BTU, ovládanie cez aplikáciu, biela
(81%)
Klarstein Iceblock Ecosmart 9, mobilná klimatizácia, 3 v 1, 9000 BTU, ovládanie cez aplikáciu, biela
Cena a dostupnosť je len orientačná, nepodarilo sa stiahnuť aktuálny stav.
Bežná cena: 292,90 €

Parametre a popis produktu

Chladné teploty počas horúcich letných dní: Vychutnajte si relaxačnú sviežosť s klimatizáciou Klarstein Iceblock Ecosmart 9 . Klimatizácia Klarstein Iceblock Ecosmart 9 poskytuje dokonalú letnú pohodu v obytných alebo pracovných miestnostiach. Výkonný chladiaci kompresor pracuje s výkonom 9 000 BTU alebo 2600 W v triede energetickej účinnosti A, takže spotrebič zostáva úsporný aj pri nepretržitej prevádzke. S účinnosťou 3 v 1 ako klimatizácia, ventilátor a odvlhčovač jasne vyniká a ochladzuje vnútorné priestory s rozlohou od 13 do 18 m² na teplotu od 16 do 31 °C. Vďaka aplikácii Klarstein alebo diaľkovému ovládaniu môžete účinnú klimatizáciu ovládať odkiaľkoľvek a funkcia časovača dokonale dopĺňa komfortné funkcie.

Vlastnosti

FarbaBiela

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Klarstein Iceblock Ecosmart 9, mobilná klimatizácia, 3 v 1, 9000 BTU, ovládanie cez aplikáciu, biela myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 292,90€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Klarstein Iceblock Ecosmart 9, mobilná klimatizácia, 3 v 1, 9000 BTU, ovládanie cez aplikáciu, biela

Zoznam článkovPridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy