Klarstein Kiru 6, dielna sada nožov, 5 nožov, oceľové čepele, ušľachtilý blok z akáciového dreva, magnetický
(81.4%)
Klarstein Kiru 6, dielna sada nožov, 5 nožov, oceľové čepele, ušľachtilý blok z akáciového dreva,  magnetický
Cena a dostupnosť je len orientačná, nepodarilo sa stiahnuť aktuálny stav.
Bežná cena: 69,90 €

Parametre a popis produktu

Súprava nožov Klarstein Kiru je štýlovým doplnkom do vašej kuchyne, bez ktorého nebudete chcieť byť. Vysokokvalitné nože totiž priľnú k ušľachtilému akáciovému drevu akoby zázrakom - v dreve je ukrytý silný magnet. Pri varení tak môžete v priebehu niekoľkých sekúnd siahnuť po správnom reznom nástroji a nože sú vždy bezpečne uložené. Krájanie byliniek, filetovanie mäsa, krájanie zeleniny alebo vykosťovanie rýb: Na každú úlohu je tu ten správny nôž. Čepele sú vyrobené z vysokokvalitnej ocele, majú matný lesk a vďaka ergonomickej rukoväti sa dobre držia v ruke. Magická súprava nožov pre väčšie potešenie z varenia: Magnetický držiak na nože vrátane 5 vysokokvalitných nerezových nožov od Klarstein.

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Klarstein Kiru 6, dielna sada nožov, 5 nožov, oceľové čepele, ušľachtilý blok z akáciového dreva, magnetický myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 69,90€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Klarstein Kiru 6, dielna sada nožov, 5 nožov, oceľové čepele, ušľachtilý blok z akáciového dreva,  magnetický

Zoznam článkovPridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy