LEGO City Polárne prieskumné nákladné auto 60194
(80.8%)
LEGO City Polárne prieskumné nákladné auto 60194

Parametre a popis produktu

Pridaj sa k polárnej expedícii a urob veľké objavy!


Preskúmaj drsný terén s LEGO® City 60194 Polárnym prieskumným nákladným autom s pásmi vpredu a 4 terénnymi kolesami, anténou, svetlami, stanicou na analýzy vnútri, priestorom na ďalšie vybavenie a podstavcom na naloženie snežnej motorky s pohyblivým pásom. Táto zábavná stavebnica tiež obsahuje ľadovú stenu/oblúk s priehľadnými blokmi, sonarovými majákmi a nástrojmi na vŕtanie a ľadovú jaskyňu s priehľadnými blokmi a priestorom pre figúrku ľadového medveďa. Táto stavebnica polárnej expedície LEGO City tiež obsahuje 3 LEGO minifigúrky bádateľov a figúrku psa.
• Súčasťou stavebnice sú 3 LEGO minifigúrky: 2 vodiči a biológ plus LEGO figúrky ľadového medveďa a psa husky.
• Polárne prieskumné nákladné auto má pásy vpredu, 4 terénne kolesá, anténu, svetlá, stanicu na analýzy vnútri, podstavec na naloženie snežnej motorky a priestor na ďalšie vybavenie.
• Ďalej obsahuje ľadovú stenu/oblúk s priehľadnými blokmi a majákmi plus ľadovú jaskyňu s priehľadnými blokmi a priestorom pre figúrku ľadového medveďa.
• Medzi doplnkami nájdeš rádio, počítač, nástroj na vŕtanie, kameru, 2 sonarové majáky a ďalekohľad.
• Pátraj po tajomstvách tundry s pásovým prieskumným nákladným autom.
• Oznám zaujímavé miesta pomocou rádia v nákladnom aute, než sa pozrieš na miesto zblízka na snežnej motorke.
• Nahraj a sleduj ľadového medveďa s kamerou biológa.
• Polárne prieskumné nákladné auto meria

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o LEGO City Polárne prieskumné nákladné auto 60194 myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 42,99€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka LEGO City Polárne prieskumné nákladné auto 60194

Zoznam článkov


Pridať komentár


Alternatívy