Leifheit Clean Twist M Ergo set + ZADARMO čistič na silne znečistené podlahy 1 l
(81.8%)
Leifheit Clean Twist M Ergo set + ZADARMO čistič na silne znečistené podlahy 1 l
Bežná cena: 40,49 €

Parametre a popis produktu

Set Clean Twist M ponúka šetrné upratovanie podláh pomocou odstredivého žmýkania. Pri vytieraní ani žmýkaní neprichádzajú ruky do styku so špinavou vodou.Je vybavený patentovanou rotačnou technológiou, kde páčka na rukoväti uľahčuje spustenie alebo zastavenie otáčania rotačnej komory. Každý si tak môže individuálne určiť, kedy má návlek ideálnu vlhkosť na vytieranie. Vďaka tomu je mop Leifheit vhodný pre každý typ podlahy: na drevo stlačte štyrikrát, na dlaždice dvakrát. Pretože je mop počas žmýkania uzavretý v rotačnej komore, nedochádza k odstrekovaniu špinavej vody a nečistôt mimo vedra.Spoj umožňuje ohyb na plocho, tak aby sa mop dostal do ťažko prístupných miest, napr. pod nábytok alebo posteľ. Jemná štruktúra a minimálna vlhkosť návleku Super Soft zaručí ochranu podlahy pred poškodením. Nová kombinácia vreciek na suchý zips na návleku mopu uľahčuje nasadzovanie a vyberanie návlekov z mopu a zároveň zaisťuje bezpečné uchytenie pri odstreďovaní.Plochý mop je vybavený 36 ° kardanovým kĺbom, ktorý možno natočiť do roviny, teda je vytieranie do osmičiek aj upratovanie na ťažko prístupných miestach obzvlášť jednoduché. Násada mopu Clean Twist M Ergo je nastaviteľná v dĺžke od 110 do 140 cm, takže ju môžete prispôsobiť presne výške vašej postavy, čo je šetrné k Vášmu chrbtu.Vedierko má pozdĺžne držadlo pre pohodlné prenášanie a výlevku pre ľahké vylievanie vody.Celý set je možné kompaktne skladovať.Ako darček k sade obdržíte aj čistiaci prostriedok na silne znečistené podlahy, ktorý s ľahkosťou odstráni aj zašlú špinu. Je vhodný na použitie v interiéri aj exteriéri.Balenie obsahuje: mop s návlekom Super Soft, vedro so žmýkacím nadstavcom, čistič na silne znečistené podlahy 1 l.

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Leifheit Clean Twist M Ergo set + ZADARMO čistič na silne znečistené podlahy 1 l myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 40,49€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Leifheit Clean Twist M Ergo set + ZADARMO čistič na silne znečistené podlahy 1 l


Pridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy