Orion Mop so žmýkačom GREY
(81.6%)
Orion Mop so žmýkačom GREY
Bežná cena: 32,99 €

Parametre a popis produktu

Koniec ohýbania, veľkej spotrebe vody či litrom saponátu – šedý mop so žmýkačom a vedrom GREY z PP plastu si poradí so všetkými druhmi nečistôt.Mop stačí namočiť vo vedre s vodou s pridaným saponátom, potom preniesť do žmýkacieho koša a vytlačiť prebytočnú vodu. To sa dá urobiť ľahko, odistením tyče (biela páčka v dolnej tretine sa preklopí dole) a pohybom rukoväte hore a dole dôjde k rotácii / odstredeniu mopu a košíka. Mop tak pripravíte na stieranie bez predkláňania a namáčania rúk. Z koncovky z mikrovlákna sa dostane prebytočná voda, ktorá nesvedčí napr. parketám. Mikrovlákno disponuje výbornou sacou schopnosťou a nezanecháva šmuhy.Kĺb v spodnej časti kovovej tyče umožní dokonalé vytretie prachu aj na ťažko dosiahnuteľných miestach. Pod posteľou, stolom, komodou aj skriňou. Kĺb má rozsah cca 90° na obe strany.Teleskopickú tyč je možné zaaretovať preklopením páčky v dolnej tretine tyče nahor, jej dĺžku je možné zvoliť podľa výšky postavy od 120 cm až do 98 cm, čo sa hodí aj pri ukladaní, zavesení mopu.Vedro s objemom 19 l a rozmerom 48 x 26 x 26 cm je opatrené kolieskami, uľahčí posun pri upratovaní. Prenášanie uľahčí pevné, sklopné držadlo.

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Orion Mop so žmýkačom GREY myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 32,99€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Orion Mop so žmýkačom GREY


Pridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy