NajlacnejsiNabytok ESTER, modul - univerzálna bočnica, Milo 23/Madryt 1100
(80.2%)
NajlacnejsiNabytok ESTER, modul - univerzálna bočnica,  Milo 23/Madryt 1100
Cena a dostupnosť je len orientačná, nepodarilo sa stiahnuť aktuálny stav.
Bežná cena: 75,70 €

Parametre a popis produktu

ESTER je systémová sedacia súprava v elegantnom a nadčasovom prevedení. Ponúka viacero prvkov, z ktorých si zostavíte ideálnu sedačku podľa vašich potrieb a predstáv. Vďaka tomu je vhodná do menších priestorov, ale aj do veľkej obývačky. Bočnica je univerzálna. Disponuje praktickým polohovateľnými podrúčkami. Je vyrobená z Pur peny o hustote T-25. Je čalúnená kvalitnou látkou MILO 23, v spojení s ekokožou MADRYT 1100. Nožičky sú vyrobené z plastu - pochrómované. Ich výška je 5 cm. Rozmery modulu (š,v,h):  28 x 67 x 93 cm. V našej ponuke nájdete aj ďalšie moduly ESTER, pre zostavenie tej najlepšej sedacej súpravy pre vás. Záruka 24 mesiacov.

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o NajlacnejsiNabytok ESTER, modul - univerzálna bočnica, Milo 23/Madryt 1100 myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 75,70€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka NajlacnejsiNabytok ESTER, modul - univerzálna bočnica,  Milo 23/Madryt 1100

Zoznam článkovPridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy