OneConcept Iseo, stolička, 2-dielna sada, polstrovaná PP-konštrukcia, brezové drevo, sivá farba
(80.4%)
OneConcept Iseo, stolička, 2-dielna sada, polstrovaná PP-konštrukcia, brezové drevo, sivá farba
Cena a dostupnosť je len orientačná, nepodarilo sa stiahnuť aktuálny stav.
Bežná cena: 192,90 €

Parametre a popis produktu

OneConcept Iseo stolička je ozajstný dizajnový kúsok vo vzhľade 70-tych rokov s wow-efektom. Mix materiálov z vysokokvalitnej konštrukcie sedacej časti z tvrdeného plastu, rustikálnych nožičiek a mäkkého polstrovania s ušľachtilým látkovým poťahom je nanajvýš moderný. Stoličky sú moderné a súčasne nadčasovo klasické. Vďaka jednoduchej farbe ideálne zapadnú do takmer každého zariadenia obývacej izby, či už ušľachtilo vysokokvalitného alebo rustikálne útulného.Stoličky nielen že vyzerajú dobre, ale sú aj neskutočne pohodlné. Čo je krajšie ako sa po náročnom pracovnom dni pohodlne oprieť s dobrou knižkou alebo s tabletom? Duo stoličiek Iseo od spoločnosti oneConcept  je na to práve ten správny partner. Jednoducho sa oprite a stolička sa už začne jemne kolísať. Pohodlná sedacia časť umožňuje uvoľnené sedenie aj na dlhší čas. Obzvlášť pohodlné pri dlhšom pobudnutí je mäkké polstrovanie so svojim látkovým poťahom. Zľahka sa pohojdávajúc sa tak môžete vo dvojici uvoľniť pri listovaní si v najnovšej obľúbenej knihe, pri prepínaní televíznych staníc alebo pri rozprávaní sa s Vaším partnerom o udalostiach, ktoré sa udiali počas dňa.Vitajte v útulnosti: Sada stoličiek Iseo od spoločnosti oneConcept vie navzájom zjednotiť elegantný dizajn a pohodlný komfort pri sedení ako nik iný.Dostupné farby: sivá, čierna (produkt 10032131). 

Vlastnosti

FarbaSivá
ŠtýlModerný
ŠtýlRustikálny

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o OneConcept Iseo, stolička, 2-dielna sada, polstrovaná PP-konštrukcia, brezové drevo, sivá farba myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 192,90€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka OneConcept Iseo, stolička, 2-dielna sada, polstrovaná PP-konštrukcia, brezové drevo, sivá farba

Zoznam článkovPridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy