Orava T-120 B prenosný rádio prijímač
(80.6%)
Orava T-120 B prenosný rádio prijímač
Bežná cena: 21,99 €

Parametre a popis produktu

Malé jednoduché rádio, ktoré si môžete vziať kamkoľvek so sebou. Určite vám spríjemnia chvíle pri vode, v záhradke či na výlete pod stanom. Na prvý pohľad vás určite upúta výraznou stupnicou ladenia, na ktorej sa dá prehľadne zvoliť stanica až v štyroch pásmach (FM/AM/SW1/SW2) Pre lepšie chytanie signálu má teleskopickú anténu.V prípadoch keď nebudete chcieť rušiť alebo byť rušený, určite využijete konektor Jack 3,5 mm na pripojenie slúchadiel. Rádio má duálne napájanie pripojením do elektrickej siete alebo cez 2x 1,5 V (UM1) batériu. Pre lepšiu manipuláciu či prepravu má T-120 na vrchu vyklápaciu rukoväť.Zariadenie má zabudované AM/FM rádio s automatickým vyhľadávaním rádiostaníc (AM - rádiostanica v pásme veľmi krátkych vĺn, FM - rádiostanica v pásme dlhých, stredných a krátkych vĺn).Kompaktné rozmery a nižšia váha umožňujú ľahký transport spotrebiča, aby ste si ho mohli vziať všade tam, kde bude pre vás príjemným a zábavným spoločníkom.Zariadenie je možné využívať, keď je zapojené v elektrickej sieti (teda cez kábel), alebo pracuje len z batérií / vstavaného nabitého akumulátora. To vám poskytuje slobodu pri jeho využívaní. Keď ste doma, môžete ho mať zapojené v sieti, keď sa chystáte von, jednoducho ho používate bez pripojenia na sieť - bez toho aby ste zariadenie museli vypínať.

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Orava T-120 B prenosný rádio prijímač myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 21,99€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Orava T-120 B prenosný rádio prijímač

Zoznam článkov

Zastrešenie bazéna od A po Z

Zastrešenie bazéna od A po Z

Dátum: 04.06.2019

V spojení so záhradným bazénom majiteľovi vznikajú určité povinnosti a náklady. Filtrovanie vody, chlórovanie, čistenie, zazimovanie a mnoho iného. V súvislosti s čistením je skvelou pomocou zastrešenie bazéna, resp. jeho prekrytie. Ako zastrešiť záhradný bazén? Aké možnosti zastrešenia existujú?

Čítať celý článok


Pridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy