Philips 55PUS7304 strieborný 55PUS7304/12
(77.8%)
Philips 55PUS7304 strieborný 55PUS7304/12

Parametre a popis produktu

Ambilight. Preneste emócie mimo obrazovku.
S funkciou Ambilight od spoločnosti Philips vás filmy a hry viac pohltia. Hudbu bude sprevádzať svetelná šou. Vaša obrazovka bude vyzerať väčšia než je v skutočnosti. Inteligentné LED diódy okolo okrajov televízora odrážajú farby na obrazovke na steny a do miestnosti v reálnom čase. Získate dokonale vyladené okolité osvetlenie. A to je o dôvod viac, prečo milujete svoj televízor.

Technológia P5 Engine od spoločnosti Philips. Dokonalý obraz z akéhokoľvek zdroja.
Technológia P5 Perfect Picture Engine od spoločnosti Philips poskytuje taký skvelý obraz, ako obsah, ktorý milujete. Detaily majú značne väčšiu hĺbku. Farby sú jasné a odtiene pleti vyzerajú prirodzene. Kontrast je taký ostrý, že precítite každý detail. Pohyb je taký plynulý, že nikdy nestratíte loptu z dohľadu, nezávisle od toho, aká rýchla hra je.

Dolby Vision a Dolby Atmos. Obraz aj zvuk ako v kine.
Podpora špičkového zvuku a formátov videa od spoločnosti Dolby zaisťuje HDR obsah s neuveriteľne skutočným obrazom a zvukom. Či už pozeráte seriály cez stream, alebo obsah na diskoch Blu-Ray, budú sa vám páčiť kontrast, jas a farby, ktoré odrážajú pôvodné zámery režiséra, ako aj priestorný, zreteľný, detailný a hlboký zvuk.

Android TV. Jednoducho inteligentný.
Prispôsobte si svoj televízor Philips Android TV podľa seba. Ak je tento týždeň na programe Amazon a YouTube a budúci týždeň zas Rakuten TV a Netflix, žiadny problém. Jasné a intuitívne rozhranie vám umožní umiestniť obľúbený obsah do centra diania. Jednoducho pokračujte v pozeraní najnovšieho seriálu tam, kde ste skončili, alebo si pozrite najnovšie vydané filmy.

Obchod Google Play a galéria aplikácií Philips. Vychutnajte si toho ešte viac.
Vydajte sa za hranice bežného televízneho vysielania vďaka obchodu Google Play a galérii aplikácií Philips. Vychutnávajte si neobmedzenú online ponuku filmov, televíznych relácií, hudby, aplikácií a hier. Vychutnajte si toho ešte viac.

LED TV s rozlíšením 4K a jasnými farbami. HDR obraz so živými farbami. Plynulý pohyb.
LED TV s rozlíšením 4K a jasnými farbami. HDR obraz so živými farbami. Plynulý pohyb. Televízor Philips s rozlíšením 4K UHD oživí obsah s bohatými farbami a ostrým kontrastom. Obrazy majú väčšiu hĺbku a pohyb je plynulý. Filmy, televízne relácie, hry a ostatný obsah vyzerá lepšie nezávisle od kvality zdroja.

Podpora formátu HDR10+. Vychutnajte si presne taký obraz, aký si režisér predstavoval.
Televízor Philips je vybavený funkciami, aby využil plný potenciál formátu videa HDR10+. Úrovne kontrastu, farieb a jasu sú upravované na každom zábere. Či už sledujete obľúbený seriál, alebo nový filmový trhák, tiene budú hlbšie, svetlé povrchy žiarivejšie a farby vernejšie.

Hlasové ovládanie za pomoci umelej inteligencie vďaka zabudovanej aplikácie Asistent Google, ktorá je kompatibilná s Alexou.
Ovládajte svoj televízor Philips so systémom Android hlasom. Chcete si zahrať hru, pozerať Netflix alebo hľadať obsah a aplikácie v obchode Google Play? Povedzte to svojmu televízoru. Môžete dokonca ovládať všetky inteligentné domáce zariadenia kompatibilné so službou Asistent Google, ako je stlmenie svetiel a nastavenie termostatu počas filmovej noci. Bez toho, aby ste sa postavili z gauča. Dni hľadania diaľkového ovládania televízora skončili. Teraz môžete použiť svoj hlas na ovládanie inteligentného televízora Philips pomocou zariadení s podporou asistenta Alexa, ako napríklad Amazon Echo. S asistentom Alexa môžete zapnúť televízor, prepnúť kanál, prepnúť na hernú konzolu a oveľa viac.

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Philips 55PUS7304 strieborný 55PUS7304/12 myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 509,00€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Philips 55PUS7304 strieborný 55PUS7304/12

Zoznam článkov


Pridať komentár


Alternatívy