Sconto Komoda SAIGON orech/farba čadič
(79.4%)
Cena a dostupnosť je len orientačná, nepodarilo sa stiahnuť aktuálny stav.
Bežná cena: 219 €159,00 €

Parametre a popis produktu

Vychutnajte si s rodinou, alebo priateľmi príjemné chvíľky okolo záhradného stolíka CAMBRIDGE. Zaručene dokáže oživiť vašu terasu, dvor, alebo balkón. Stolík je navrhnutý tak, aby sa dal ľahko sklopiť a bez veľkých nárokov na miesto i dobre uskladniť. Materiál, z ktorého je vytvorený sľubuje len to najlepšie. Masívne teakové drevo je neuveriteľne odolný materiál proti akejkoľvek klíme aj proti rôznym škodcom. Je to veľmi pevné, tvrdé a napriek tomu pružné drevo. Má vysoký obsah prírodných olejov, vďaka ktorým je veľmi obľúbený pre výrobu záhradného nábytku. Tento nábytok vydrží pri správnom zaobchádzaní dlhé roky. Nechajte sa preto inšpirovať ďalšími rovnomennými kúskami, s ktorými môžete tento stolík skombinovať.

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Sconto Komoda SAIGON orech/farba čadič myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 159,00€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Sconto Komoda SAIGON orech/farba čadič


Pridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy