Sconto Viacúčelová skriňa MULTIRAUMKONZEPT 640, ušľachtilý buk, 45 cm
(84%)
Cena a dostupnosť je len orientačná, nepodarilo sa stiahnuť aktuálny stav.
Bežná cena: 109 €74,90 €

Parametre a popis produktu

Skladacia záhradná stolička HOLSTEIN je veľmi vhodná na umiestnenie na balkóne aj v kútiku vašej záhrady. Spojenie eukalyptového dreva a kovania mosadzného vzhľadu spoločne vytvára príjemný elegantný vzhľad. Podrúčky prispievajú k pohodlnému sedeniu keď relaxujeme. Vďaka praktickej funkcii skladania možno stoličku ľahko uložiť v zimnom období. Masívne drevo je veľmi príjemný materiál a jeho rôzne povrchové odchýlky, farebné odtiene nie sú chybami, ale naopak vytvárajú jedinečný a nezameniteľný dizajn. Na spríjemnenie sedenia odporúčame si k stoličke zaobstarať čalúnenie vo vašich obľúbených farbách, ktoré bude možné ľahko k stoličke pripevniť.

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Sconto Viacúčelová skriňa MULTIRAUMKONZEPT 640, ušľachtilý buk, 45 cm myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 74,90€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Sconto Viacúčelová skriňa MULTIRAUMKONZEPT 640, ušľachtilý buk, 45 cm


Pridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy