Vigan Mammoth UONN03 univerzálny ručný ostrič nožov a nožníc s dvojstupňovým brúsením
(83.8%)
Vigan Mammoth UONN03 univerzálny ručný ostrič nožov a nožníc s dvojstupňovým brúsením
Bežná cena: 16,99 €

Parametre a popis produktu

Univerzálny pomocník do každej kuchyne. Ergonomické spracovanie na jednoduché použitie. Dostatok priestoru na pohodlné uchytenie úchytu garantuje pevný a stabilný úchop. Brúsne kamene zo spekaného karbidu, keramiky a kamene s diamantovým povrchom. Umožní rýchle a bezpečné nabrúsenie akéhokoľvek kovového noža či nožníc. Brúska disponuje nehrdzavejúcou základňou s gumovými prvkami zaisťujúcimi stabilitu pri ostrení a chráni proti prípadnému posunu po povrchu. Dizajnové doplnky z nehrdz. ocele dodávajú výrobku luxusný vzhľad a ľahko sa čistia.Trojstupňové brúsenie: 3 – na brúsenie nožníc, 2 – obnoví tupé ostrie čepele noža, 1 – jemne doostrí a doleští čepeľ noža.

Vlastnosti

ŠtýlLuxusný

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Vigan Mammoth UONN03 univerzálny ručný ostrič nožov a nožníc s dvojstupňovým brúsením myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 16,99€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Vigan Mammoth UONN03 univerzálny ručný ostrič nožov a nožníc s dvojstupňovým brúsením


Pridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy