Vigan Mammoth EDB01 elektrická diamantová brúska na nože
(78.6%)
Vigan Mammoth EDB01 elektrická diamantová brúska na nože
Bežná cena: 52,49 €

Parametre a popis produktu

Elektrická brúska je vybavená výmenou brúsnou hlavou VH-EDB01, ktorá tak predlžuje životnosť výrobku. Disponuje 4 kvalitnými diamantovými brúsnymi kotúčmi, ktoré sú zárukou vysokej účinnosti, životnosti a výkonnosti pri brúsení. Vhodné na brúsenie nožov rôznych typov (čínske nože, japonské nože, európske nože, damaškové nože) a materiálov vr. keramických. Kvalitne nabrúsi kuchynské nože, sekáčiky, špeciálne rybárske nože a spoľahlivo aj nože z keramiky. Jednoduchá manipulácia a ovládanie. Správny uhol vodiacich drážok a rovnomerný tlak vytvoria dokonalé ostrie každého noža.Uhol ostrenia 20°, ostrosť 50°, dva stupne brúsenia hrubé (č.1) a jemné (č.2), diamant/zrnitosť 600/1000, 3600 ot./minúta, dizajnový kryt z nehrdzavejúcej ocele dodáva výrobku luxusný vzhľad a ľahko sa čistí.Napájanie 100-240 VAC, 50-60 Hz.

Vlastnosti

ŠtýlLuxusný

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Vigan Mammoth EDB01 elektrická diamantová brúska na nože myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 52,49€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Vigan Mammoth EDB01 elektrická diamantová brúska na nože


Pridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy