Whirlpool SPICR 309W
(81.6%)
Whirlpool SPICR 309W

Parametre a popis produktu

Výhody tejto voľne stojacej klimatizácie Whirlpool: biela farba. Vynikajúca energetická účinnosť triedy A++ so zníženou spotrebou energie. Teplotný senzor 6. ZMYSEL automaticky vyhodnocuje teplotu v miestnosti a vykonáva ideálnu kombináciu prevádzkových funkcií, aby vám poskytol najlepší komfort. Vďaka inovatívnej funkcii Jet je možné znížiť teplotu o 5 °C len za 10 minút. Invertorové tepelné čerpadlo.

9000 BTU Split 9-18
Chladiaci výkon 9000 BTU, odporúčaný pre miestnosti 9 - 18 m2.

Energetická trieda chladenia A++
Výnimočná energetická efektívnosť. Energetická trieda A++ vašej klimatizácie riadu zabezpečí ideálne výsledky, v kombinácií s najnižšou spotrebou energie.

Mode Eco Energy
Úsporný režim. Ušetríte až 41 % energie v porovnaní so štandardným režimom.

Chladiaca zmes R32
Ekologický plyn R32. S novým plynom R32 je vplyv na globálne otepľovanie oveľa menší a zariadenie má menšie emisie CO2. Znížte svoj vplyv na životné prostredie!

Silent mode
Tichý režim. Táto funkcia umožňuje nastaviť činnosť spotrebiča pri nízkej hladine hluku, aby ste získali tiché a pohodlné prostredie v miestnosti.

Technológia 6. ZMYSEL
TECHNOLÓGIA 6. ZMYSEL Jedinečná technológia 6. ZMYSEL dokáže vďaka teplotnému senzoru automaticky zvoliť režim varenia, ktorý je pre vás vhodnejší.

Reversible
Klimatizácie pre leto aj zimu. Vychutnajte si chladný vzduch počas horúceho leta, ako aj teplý vzduch v zime vďaka funkcii vykurovania vašej klimatizácie.

Jet Function
Znížte teplotu o 5 °C len za 10 minút.

Around U
Vďaka teplotnému snímaču v diaľkovom ovládači sa nastaví ideálna teplota podľa vašich predstáv, aby ste sa cítili pohodlnejšie.

Diaľkové ovládanie
Ľahko použiteľný diaľkový ovládač na aktiváciu všetkých funkcií a čo najlepšie využitie klimatizácie.

Uhlíkový filter
Uhlíkový filter absorbuje znečisťujúce látky, ktoré sa nachádzajú vo vzduchu, ako je peľ, prach, chlpy a zápach domácich zvierat, tabakový dym, plesne.

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Whirlpool SPICR 309W myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 439,00€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Whirlpool SPICR 309W

Zoznam článkovPridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy

GUZZANTI GZ 770

GUZZANTI GZ 770

299,00 €
ETA 0578 90000

ETA 0578 90000

229,00 €