Yedoo ONETOO oranžová NS - Odrážadlo
(81.6%)
Cena a dostupnosť je len orientačná, nepodarilo sa stiahnuť aktuálny stav.
Bežná cena: 84.99 €103,95 €

Parametre a popis produktu

V momente, keď je svet lákavejší ako mamičkina náruč , je čas na odrážadlo. Tie z rady Yedoo Oops sú ľahké, jednoducho ovládateľné, bezpečné a pekne farebné. Tento stroj ONETOO aj v základnom vybavení dokáže hotové zázraky. Naučí deti držať rovnováhu, orientovať sa v priestore a správne odhadovať vzdialenosti. Bez toho, aby si všimli, zdolajú väčšie vzdialenosti, posilnia svaly a rozvinú motoriku. To všetko hravo zvládne aj bez prehovárania. OneToo má madla s rozšírenými koncami, reflexnú potlač prebalu riadidiel a ergonomicky tvarované sedlo. S celkovou hmotnosťou 3,8kg patrí OneToo stále k ľahším odrážadlám vo svojej triede. Dizajn modelu OneToo je založený na hravosti farebného kontrastu rámu a bowdenu. Prečo taký rozruch, keď k radosti stačí málo!

Vlastnosti

FarbaOranžová

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Yedoo ONETOO oranžová NS - Odrážadlo myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 103,95€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Yedoo ONETOO oranžová NS - Odrážadlo

Zoznam článkovPridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy