Zwilling Twin cuisine plátkovací nůž 16cm
(78.8%)
129,00 €

Popis produktu

POPIS

Plátkovací nôž z kolekcie Twin Cuisine od výrobcu Zwilling má dlhé, úzke ostrie s dĺžkou 16 cm. Ideálny na krájanie surového, pečeného aj grilovaného mäsa. Vďaka tomuto nožíku sa vám podarí mäso nakrájať na tenké plátky. Rada Twin Cuisine je obľúbená šéfkuchármi vďaka dokonalej kvalite, modernému dizajnu s horizontálne prevrátenou plnou črienkou. Nôž je vykovaný z jedného kusu ocele, je teda bez zvarov a bez spojov. Je perfektne vyvážený a práca s ním je bezpečná a jednoduchá. Čepeľ je kalená mrazom. Nôž má dlhotrvajúcu ostrosť, ktorá sa jednoducho obnovuje vďaka ručnému doostreniu, lešteniu a kontrole lasérom.

Rukoväť je ergonomicky tvarovaná, bezšpárová a je vyrobená z odolnej syntetiky. Záštita vyvažuje nôž a chráni prsty pri krájaní. Horizontálne prevrátená črienka spolu s robustnou záštitou a kovovou pätkou dodáva nožu elegantný moderný dizajn a dokonalé vyváženie pre bezpečnú a pohodlnú manipuláciu. Toto patentované konštrukčné riešenie nenájdete u žiadnej inej rady nožov Zwilling.

Čepeľ noža je vyrobená zo zmesi špeciálnej nemeckej nerezovej ocele, chrómu a uhlíka s tvrdosťou cca 57 HRC (Rockwellova stupnica tvrdosti). Nôž je odolný voči umývaniu v umývačke riadu, ale aj tak odporúčame šetrnejšie ručné umývanie. Ostrosť a dlhú životnosť noža zaistíte pravidelnou údržbou pomocou brúsky na nože alebo ocieľky a pre pohodlné uskladnenie používajte stojany na nože.

Expedujeme do dvoch pracovných dní od objednania. 

ŠPECIFIKÁCIE

Dĺžka ostria: 16 cm

Dĺžka noža: 30,3 cm

Výška čepele: 3 cm

Hmotnosť: 275 g

Materiál: zmes nerezovej ocele, chrómu a uhlíka (čepeľ), syntetika (rukoväť)

Farba: strieborná, čierna 

Záruka: 50 rokov na ostrie noža, ostatné časti 2 roky

 

1. Oceľ

Špeciálna oceľ ZWILLING je dobre vybalancovanou kombináciou chrómu a uhlíka, čo je tajomstvom výroby prémiovej ocele. Špeciálny proces tvrdnutia pomocou ľadu je tiež zárukou kvality nožov s označením FRIODUR, ktoré je odolné proti hrdzaveniu, flexibilné a zároveň si uchovávajú ostrosť svojej čepele lepšie ako väčšina ostatných nožov.

Špeciálna zmes tej najkvalitnejšej nemeckej ocele, vyrábané exkluzívne pre spoločnosť Zwilling, s optimálnym pomerom chrómu a uhlíka, zaručuje tie najlepšie vlastnosti, má tvrdosť približne 57 HRC Rockellovej stupnice.

 

2 .Rukoväť

Rukoväť v revolučnom prevedení má ergonomický tvar dobre padnúci do ruky a na prvý dotyk vás zaujme tým, ako skvele je celý nôž vybalancovaný. Rukoväť z čiernej bezšpárovej syntetiky je pevne prichytená k plnej črienke. Črienka je horizontálne prevrátená. Toto patentované konštrukčné riešenie nenájdete u žiadnej inej rady nožov Zwilling.

3. Ostrie

ZWILLING V-Edge ostrie udáva standart pre kuchynské nože po celom svete. Stabilné ostrie s uhlom 15° po oboch stranách garantuje nadštandartný výkon, pohodlie a presnosť pri krájaní a uspokojí požiadavky aj tých najnáročnejších z vás. Ostrý uhol prináša vylepšenú ostrosť už pri prvom použití, čo pre vás znamená príjemnejšie krájanie. Vďaka V-edge ostriu, nôž doslova prepláva ingredienciami bez akéhokoľvek odporu.

4 . Záštita

Záštita noža poskytuje hladký prechod medzi rukoväťou a ostrím noža. Záštita je tvarovaná tak, aby poskytla čo najväčšiu ochranu počas krájanie a zároveň čo najlepšie rozloženie váhy. Robustná záštita spolu s…

Vlastnosti

Štýl Moderný

Viac fotografií a informácií ...

Alternatívy