Zoznam článkov

Zelená kuchyňa

Zelená kuchyňa

Túžite s príchodom jari osviežiť vašu kuchyňu? Naberte odvahu a dodajte jej originalitu jedinečnými odtieňmi zelenej. Vneste do svojho bytu kúsok prírody a harmónie pomocou mätových, smaragdových či pistáciových odtieňov.

Dátum: 05.03.2018 / Autor: Marcela Beňová
Červená obývačka

Červená obývačka

Túžite po obývačke, z ktorej bude sálať radosť a energia? Vymeňte biele, šedé a béžové farby za červenú a dodajte jej nový život v horúcich odtieňoch! Vaša obývačka sa zmení na nepoznanie.

Dátum: 21.02.2018 / Autor: Marcela Beňová
Adventné vence

Adventné vence

4 týždne pred Vianocami je krásna, zároveň však aj hektická kapitola roka. Napriek tomu by sme nemali zabudnúť na jeden z najtypickejších symbolov adventu, tradičný adventný veniec, ktorý prinesie tú pravú atmosféru sviatkov do každej domácnosti.

Dátum: 21.11.2017 / Autor: Redakcia TopByvanie.sk
Vyrezávané Halloween tekvice

Vyrezávané Halloween tekvice

Viete kedy je Halloween? Už o pár týždňov! A máte už premyslený motív, ktorý tento rok vyrežete na tekvicu? Ak nie, potom sa nemusíte stresovať - pripravili sme pre vás to najlepšie z najlepšieho. Originálne inšpirácie na vyrezávané tekvice na Halloween!  

Dátum: 02.10.2017 / Autor: Redakcia TopByvanie.sk
Retro obývačka

Retro obývačka

Prvky retro štýlu nás obklopujú každý deň. Spojenie moderného a retra sa páči nielen mladším, ale aj starším ročníkom. Ak rozmýšľate nad tým, že svoju obývačku oživíte netradičným old school prvkom, potom si určite prezrite obrázky v našej galérií.

Dátum: 07.09.2017 / Autor: Redakcia TopByvanie.sk