Červená spálňa: Voľba pre ľudí, ktorým nechýba odvaha

Červená je farba energie, preto sa do spálne veľmi neodporúča. Spálňa by mala byť miestom odpočinku a relaxu. My však nesúhlasíme.

Červená zrýchľuje tok krvi a môže zlepšiť milostný život. Ocenia to predovšetkým mladé páry. Pokiaľ vám viac záleží na pokojnom nočnom spánku, mali by ste sa prevahe červenej vo svojej spálni vyhnúť. Ak je červená dominantná, môže uspávať a uberať energiu. Červené doplnky však môžu vašu spálňu príjemne oživiť.

Aj v tomto prípade je to skôr vecou vkusu. Keď červevnú farbu obľubujete a chcete sa ňou obklopovať, nemali by ste sa jej v spálni vyhýbať. Pozrite si zopár inšpirácií.

Galéria obrázkov

Biela spálňa s posteľou burgundskej farby

Spálňa s červenou stenou a posteľou

Sivo-červený lesklý nábytok a posteľ s červenými perinami

Spálňa s červeno-bielymi obrazmi a červeným záhlavím

Modro-červená spálňa s modrými závesmi

Spálňa s matnočervenou stenou a veľkou posteľou

Spálňa s červenými detailmi, kreslami a vankúšmi

Spálňa s tmavočervenou stenou

Bielo-červená spálňa so závesmi s červenými kvetmi

Červená spálňa - s červenou stenou a posteľou so sivými doplnkamiPublikované dňa: 18.01.2019
Hodnotenie článku:
(91%)

Autor článku

Redakcia TopByvanie.sk

Pravidelne Vám prinášame všetky zaujímavosti zo sveta tých najnovších trendov v bývaní a záhrade. Sledujte nás a nič vám neunikne :-)

V tejto kategórií nájdete aj:

Biela spálňa – Ideálna farba pre čistú myseľBiela spálňa – Ideálna farba pre čistú myseľ

Biela v spálni? Určite jej výberom neurobíte krok vedľa. Biela je farbou čistoty, evokuje sviežosť,  vysoké hodnoty a ideály. Pozrite si naše fotoinšpirácie.

Hnedá spálňa – je to dobrá voľba?Hnedá spálňa – je to dobrá voľba?

Farbu do spálne si vyberajte podľa svojich pocitov. Ak sa vám hnedá páči a upokojuje vás, potom sa do vašej spálne hodí.

Fialová farba do spálne? My hovoríme áno!Fialová farba do spálne? My hovoríme áno!

Všetky odtiene fialovej sa dajú dobre kombinovať s bielymi stenami a doplnkami. Do takéhoto mixu zapadne aj hnedý nábytok či koberec a podlaha. Presvedčte sa o tom s nami!


Komentáre

29/07/2022 21:51
Pavla

pekna, ale niektore kusy nabytku sa mi tam nehodia. radšej by som ich vymenila za niečo ine a interier doplnila o relaxačne kreslo, aby som mala kde oddychovat

23/10/2022 14:50
Amanda

niečo pekne, ale niečo nie. Najradšej mam bielu farbu, interier to krásne osvieži a oživi. Mam v spalni biele relaxačne kreslo a pracovny kutik v bielej farbe (mam biely stol a kancelarsku stoličky v bielej farbe)

Pridať komentár