Fialová farba do spálne? My hovoríme áno!

Spálňa by mala byť miestnosťou pokoja, relaxu a akýmsi útočiskom, v ktorom sa radi a opakovane zatvárame pred okolitým svetom a aspoň na malú chvíľku môžeme „vypnúť“ našu myseľ a nerušene sa vyvaľovať na posteli.

Na to, aby bol tento priestor pre nás skutočne príjemným, tak musí byť zariadený podľa našich predstáv. Počas tohto zariaďovania musíme dbať na to, aby sme vybrali ideálnu farebnú kombináciu stien, nábytku a ostatných bytových doplnkov.

Netradičná fialová v spálni

A práve do týchto farebných variácií sú veľmi vďačné prakticky všetky odtiene fialovej, ktorá sa dá dobre kombinuje predovšetkým s bielymi stenami a doplnkami. Do takéhoto mixu zapadne aj hnedý nábytok či koberec a podlaha. Fotografie v článku Vás o tomto súlade rozhodne presvedčia. Nechajte sa o tom presvedčiť fotografiami v článku.

Galéria obrázkov

Fialová manželská posteľ

Fialová spálňa

Fialová stena v spálni

Fialová v spálni

Fialové detaily v spálni

Fialové závesy v spálni

Spálňa s fialovou stenou

Spálňa s fialovými detailmi

Spálňa vo fialovej

Tmavofialová spálňaPublikované dňa: 23.11.2018
Hodnotenie článku:
(90%)

Autor článku

Jaroslav Uram

K písaniu článkov som sa dostal už na gymnáziu a za tých pár rôčkov sa z toho vyvinulo skvelé hobby a mám v pláne ho naplno rozvíjať aj naďalej. Na písaní ma najviac baví to, že každá téma sa dá spracovať rôznymi spôsobmi a to dáva priestor mojej, niekedy až príliš veľkej, kreativite. Čo sa týka môjho života, tak študujem na vysokej škole v Trnave, kde bývam na internáte a preto som si vskutku obľúbil večerný spoločenský život s kamarátmi. Ak momentálne nepíšem alebo sa nezabávam, tak si s radosťou sadnem k televízoru a pozriem si dobrý futbal.

V tejto kategórií nájdete aj:

Červená spálňa: Voľba pre ľudí, ktorým nechýba odvahaČervená spálňa: Voľba pre ľudí, ktorým nechýba odvaha

Červená do spálne? Áno, či nie? Ak patrí k vašim obľúbeným, nemali by ste sa jej vyhýbať ani v spálni. Naše inšpirácie vás o tom presvedčia.

Biela spálňa – Ideálna farba pre čistú myseľBiela spálňa – Ideálna farba pre čistú myseľ

Biela v spálni? Určite jej výberom neurobíte krok vedľa. Biela je farbou čistoty, evokuje sviežosť,  vysoké hodnoty a ideály. Pozrite si naše fotoinšpirácie.

Hnedá spálňa – je to dobrá voľba?Hnedá spálňa – je to dobrá voľba?

Farbu do spálne si vyberajte podľa svojich pocitov. Ak sa vám hnedá páči a upokojuje vás, potom sa do vašej spálne hodí.


Komentáre

29/07/2022 21:47
Rebeka

chybaju mi tam nejake rdinne fotky, alebo kludne plakety onglazz, niečo, čo by mi vravelo, že je tam láska

31/07/2022 15:43
Radka

splanu mame bielo hnedu, ale koberec mame fialovy s dlhym vlasom z jutex. Interier to pekne oživilo, rozžiarilo

Pridať komentár