Čierna kúpeľňa – vyzerá lepšie, ako by sa mohlo zdať

Čierna farba je považovaná predovšetkým za farbu smútku a podľa mnohých je depresívna. Zároveň je však nadčasová a elegantná, preto sa čoraz viac dostáva do pozornosti dizajnérov pri zariaďovaní interiérov. Pokiaľ si ju viete predstaviť vo svojej obývačke či kuchyni, určite by ste jej mali dať priestor aj vo svojej kúpeľni.

Nebojte sa kombinovať

Najväčšou výhodou čiernej je jej kombinovateľnosť. Hodí sa naozaj ku každej jednej farbe, ktorá vám napadne. Okrem nesmrteľného spojenia čiernej a bielej ju môžete skombinovať so žltou, ružovou, tyrkysovou, červenou či oranžovou.

Samozrejme, že krok vedľa neurobíte ani voľbou čisto čiernej kúpeľne. Vzhľadom na to, že čierna farba priestor opticky zmenšuje, mali by ste si ju zvoliť len v prípade, že máte väčšiu kúpeľňu. Nebojte sa použiť túto farbu na steny ani sanitu. Pozrite sa, ako čierna v kúpeľni dobre vyzerá.

Galéria obrázkov

Čierna kúpeľňa

Čierna kúpeľňa s bielou vaňou

Čierna kúpeľňa s bielymi doplnkami

Čierna kúpeľňa s bielymi skrinkami

Čierna kúpeľňa s bielym umývadlom

Čierne steny v kúpeľni

Kúpeľňa s čiernymi lesklými stenami

Kúpeľňa s čiernymi matnými stenami

Kúpeľňa v čiernej

Matná čierna kúpeľňaPublikované dňa: 20.11.2018
Hodnotenie článku:
(90.4%)

Autor článku

Redakcia TopByvanie.sk

Pravidelne Vám prinášame všetky zaujímavosti zo sveta tých najnovších trendov v bývaní a záhrade. Sledujte nás a nič vám neunikne :-)

V tejto kategórií nájdete aj:

Hnedá kúpeľňa v rôznych odtieňoch dokáže očariťHnedá kúpeľňa v rôznych odtieňoch dokáže očariť

Hnedá nie je častou voľbou pri výbere farby do kúpeľne. A to aj napriek tomu, že ide farbu mnohých odtieňov, ktorá sa hodí k bielej, sivej, béžovej i zelenej.

Červená kúpeľna – nielen pre ľudí, ktorí sa neboja riskovaťČervená kúpeľna – nielen pre ľudí, ktorí sa neboja riskovať

Pokiaľ obľubujete červenú farbu, určite sa jej pri zariaďovaní bytu nevyhýbajte. Hodí sa do každej miestnosti, dokonca aj do kúpeľne. Neveríte? Potom si to overte v našej galérii.

Modrá kúpeľňa dodá vášmu bytu šmrncModrá kúpeľňa dodá vášmu bytu šmrnc

Modrá sa s kúpeľňami spája už nejaký ten čas. Že sa jej nemusíte pri zariaďovaní kúpeľne vôbec obávať vás presvedčia naše foto inšpirácie. Do komentárov nám nezabudnite poslať fotky...


Pridať komentár