Žltá kúpeľňa – aj doplnky rozhodujú

Žltá ako farba slnka a svetla pôsobí na väčšinu ľudí povzbudivo, živo, pozitívne, zároveň pôsobí hravo. Táto farba podporuje komunikatívnosť a tvorivosť. Keďže podporuje a stimuluje nervovú sústavu, vyvoláva pocit pohody a chuti do života, je výbornou voľbou do každej domácnosti.

Napriek tomu, že má žltá toľko pozitív, nestretnete sa s ňou v domácnostiach až tak často. Pokiaľ vám nechýba odvaha a chcete svoj byt ladiť vo farbách žltej, nezabudnite ju dať aj do kúpeľne.

Urobte si deň

V kúpeľni začína svoje ráno každý. To je fakt. Či už ide o sprchovanie, umývanie zubov alebo úpravu vizáže, kúpelni sa nedá vyhnúť. Je jedno, či si vymaľujete nažlto steny, alebo zvolíte túto farbu na nábytok, vaša kúpeľňa sa rozžiari. Táto farba sa dá veľmi dobre kombinovať, preto ak sa obávate toho, že by mohol priestor v záplave žltej pôsobiť príliš nevkusne, skombinujte ju so sivou, čiernou či hnedou. Ani kombináciu s bielou, béžovou či krémovou nebudete ľutovať. Nádych luxusu môžete kúpelni dodať vďaka zlatým doplnkom.

Galéria obrázkov

Žltá sprcha

Žlté steny v kúpeľni

Žltá vaňa a steny

Žltý obklad v sprche

Žltá vaňa

Žltá vaňa a kvetináče

Do žlta ladená kúpeľňa

Žlté doplnky v kúpeľni

Žltý obklad v kúpeľni

Kúpeľňa v žltej

Žltá kúpeľňa

Žltý detail v kúpeľniPublikované dňa: 19.11.2018
Hodnotenie článku:
(93.2%)

Autor článku

Redakcia TopByvanie.sk

Pravidelne Vám prinášame všetky zaujímavosti zo sveta tých najnovších trendov v bývaní a záhrade. Sledujte nás a nič vám neunikne :-)

V tejto kategórií nájdete aj:

Hnedá kúpeľňa v rôznych odtieňoch dokáže očariťHnedá kúpeľňa v rôznych odtieňoch dokáže očariť

Hnedá nie je častou voľbou pri výbere farby do kúpeľne. A to aj napriek tomu, že ide farbu mnohých odtieňov, ktorá sa hodí k bielej, sivej, béžovej i zelenej.

Červená kúpeľna – nielen pre ľudí, ktorí sa neboja riskovaťČervená kúpeľna – nielen pre ľudí, ktorí sa neboja riskovať

Pokiaľ obľubujete červenú farbu, určite sa jej pri zariaďovaní bytu nevyhýbajte. Hodí sa do každej miestnosti, dokonca aj do kúpeľne. Neveríte? Potom si to overte v našej galérii.

Modrá kúpeľňa dodá vášmu bytu šmrncModrá kúpeľňa dodá vášmu bytu šmrnc

Modrá sa s kúpeľňami spája už nejaký ten čas. Že sa jej nemusíte pri zariaďovaní kúpeľne vôbec obávať vás presvedčia naše foto inšpirácie. Do komentárov nám nezabudnite poslať fotky...


Pridať komentár