Žltá spálňa – výber, ktorý neoľutujete

Hodí sa žlá do spálne? Určite áno. Odtiene farby slnka totiž podporujú spánok. Žltá je teplá farba, upokojuje nervy, dodáva pozitívne pocity. Spálňa by mala byť miestom odpočinku, určite by jej preto nemali dominovať výrazné a krikľavé farby, vhodnejšie sú skôr tlmené tóny.

Vzhľadom na upokojujúcu vlastnosť žltej, je táto farba vhodná do spálne. Okrem toho, že prináša uvoľnenie, stimuluje intelekt, povzbudzuje, pôsobí veselo a otvorene. Žltú môžete skombinovať s modrou, ktorá rovnako povzbudzuje spánok, sivou či bielou. Hodí sa na steny i ako farba dolnkov. Jemné žlté detaily miestnosť presvetlia a dodájú jej domácku atmosféru.

Galéria obrázkov

Jemen žltá spálňa

Moderná žltá spálňa

Sivo-žltá spálňa

Spálňa so žltými detailmi

Žltá spálňa

Žltá spálňa s hojdacím kreslom

Žltá spálňa s kreslom

Žltá v spálni

Žlto-biela spálňa

Žlto-sivá spálňaPublikované dňa: 23.11.2018
Hodnotenie článku:
(91.2%)

Autor článku

Redakcia TopByvanie.sk

Pravidelne Vám prinášame všetky zaujímavosti zo sveta tých najnovších trendov v bývaní a záhrade. Sledujte nás a nič vám neunikne :-)

V tejto kategórií nájdete aj:

Hnedá spálňa – je to dobrá voľba? Hnedá spálňa – je to dobrá voľba?

Farbu do spálne si vyberajte podľa svojich pocitov. Ak sa vám hnedá páči a upokojuje vás, potom sa do vašej spálne hodí.

Fialová farba do spálne? My hovoríme áno! Fialová farba do spálne? My hovoríme áno!

Všetky odtiene fialovej sa dajú dobre kombinovať s bielymi stenami a doplnkami. Do takéhoto mixu zapadne aj hnedý nábytok či koberec a podlaha. Presvedčte sa o tom s nami!

Modrá spálňa – farba oblohy pôsobí blahodárne na spánok Modrá spálňa – farba oblohy pôsobí blahodárne na spánok

Modrá je do spálne najvhodnejšou voľbou, pretože podporuje spánok. Hodí sa na steny, dekorácie i na obliečky. Overte si to.


Pridať komentár