Matrace, deky a vankúše Dormeo – skúsenosti a recenzie hovoria áno

Určite aj vy poznáte ten pocit, kedy aj keď spíte dlho a v dobrom čase, stále sa po prebudení cítite unavení. Idete spať o desiatej, no do jedenástej sa prevaľujete zo strany na stranu a keď už konečne zaspíte, váš spánok vôbec nie je kvalitný a zobudíte sa s kruhami pod očami. Možno za to môže len zlý matrac či vankúš. 

Eshop, vankúše a matrace Dormeo

O firme Dormeo

Predpokladáme, že firmu Dormeo pozná minimálne z počutia každý z nás. Ak ale náhodou nie, ide o firmu, ktorá sa zameriava primárne na predaj matracov, vankúšov či diek, jednoducho všetkého potrebného pre zdravý spánok. To je aj filozofiou značky - poskytovať produkty, ktoré zabezpečia ten najlepší spánok.

Firma funguje od roku 2002, kedy bol zákazínkom cez teleshopping predstavený prvý penový matrac. Je to teda firma založená na teleshoppingu. Matrac mal taký úspech, že to firmu povzbudilo k tvorbe ďalších a ďalších produktov. Do dnešného dňa predstavila vyše 300 rôznych výrobkov pre lepší spánok a aj pre bývanie.

Okrem matracov či vankúšov ponúka Dormeo aj výrobky pre deti, dekoratívne predmety, kúpeľnové doplnky a ďalšie. Pod záštitu Dormea patrí aj firma Delimano, ktorá sa zase zameriava na rôzne kuchynské doplnky.

Dormeo sa môže pýšiť celosvetovým pozitívnym imidžom a množstvom spokojných zákazníkov nie len po Európe.

Vyberáme z nášho katalógu

Nie je to len o teleshoppingu

Hoci Dormeo primárne funguje na princípe teleshoppingu, majú v rámci Slovenska aj viacero kamenných predajní, kam sa môžete prísť priamo spýtať reálneho predajcu a poradiť sa. Na Slovensku je týchto predajní až 47. Zoznam predajní, ich adresu a otváracie hodiny si môžete preštudovať priamo na webe Dormeo.sk.

Za kvalitu treba platiť alebo koľko vás bude stáť matrac Dormeo?

Hovorí sa, že za kvalitu si treba zaplatiť. Ja si ale myslím, že vzhľadom na kvalitu matracov Dormeo ich cena nie je až taká vysoká. Nie sú to síce ani najnižšie cenové relácie, no nič hrozné. Cena matracov začína na 159€ a končí na 629€. Uznávame, 629€ za matrac je už pekná pálka, ako sa hovorí, avšak to už je naozaj luxusný matrac. Pre bežných používateľov sa matrace Dormeo pohybujú okolo 200€, čo už je podstatne nižšia cena.

Matrace Dormeo do spálne

Spomenieme tu aj ceny iných Dormeo výrobkov:

  • doplnkové matrace: 90€-200€
  • vankúše: 27€-50€
  • paplóny: 35€-120€
  • posteľná bielizeň: 8€-70€
  • rošty: 50€-130€

Nákupný poradca Dormeo

Neviete si vybrať nový matrac, rošt, vankúš či prikrývku? Na webe nájdete niekoľko praktických článkov, ktoré vám uľahčia rozhodovanie. V článkoch nájdete nielen odborné rady, ale aj tipy na nákup konkrétnych výrobkov Dormeo, vďaka ktorým si zvolíte presne taký produkt, aký potrebujete.

Nákupný poradca Dormeo

Vstúpiť do nákupného poradcu

Dormeo ako spoločensky zodpovedný podnik

Dormeo sa na svojích stránkach prezentuje ako firma, ktorá chce niečim prispieť a pomôcť. Majú sociálnu zodpovednosť, v rámci ktorej poskytuje rôzne dotácie jednotlivcom i charite. Taktiež cíti enviromentálnu zodpovednosť a preto sú všetky Dormeo výrobky šetrné k životnému prostrediu.

Web dormeo.sk

Skúsenosti zákazníkov

Ak ste ten typ človeka, ktorý sa riadi heslom “Dvakrát meraj a raz strihaj.”, určite vás zaujímajú okrem prázdnych slov aj reálne skúsenosti ľudí s touto značkou a jej produktami. Preto sme si spravili menší prieskum a prinášame vám pár názorov od ľudí na internete.

  • “S obchodom som spokojná, tovar bol doručený do týždňa, jediné čo ma zaskočilo bolo, že mi z obchodu sľúbili kartu na zľavu na ďalší nákup, ktorú som si zaplatila, no doteraz mi neprišla.”
  • “Skvelá akcia a rýchle dodanie. Ničmenej, výrobok predčil moje očakávania.”
  • “Je to môj prvý nákup, ale všetko bolo v poriadku. Výhodou je, že sa môžete pozrieť v predajni na tovar, ktorý si chcete kúpiť.”

Recenzie a skúsenosti s výrobkami Dormeo

Aby sme tu však nemali len pozitívne recenzie a nespomenuli aj tie negatívne, nájdu sa aj takí, ktorí s firmou Dormeo nie sú spokojní.

  • “Veľké sklamanie. Deka super, ale vankúše nič moc. Dobrý fotograf, ktorý vie tovar pekne nafotiť, ale nedoporučila by som ich známym. Deku mám pre návštevy a vankúše dostali psy.”

 Recenzie, skúsenosti s používaním výrobkov Dormeo či odpovede na množstvo otázok nájdete v spodnej časti stránky konkrétneho produktu.

Nech už sú teda recenzie akékoľvek, vždy sa vraví “100 ľudí 100 chutí” a preto je najlepšie vyskúšať to na vlastnej koži. Pokiaľ máte zlý a nekvalitný spánok, budíte sa unavení či s boľavým chrbtom, môže byť problém v tak obyčajnej veci ako je zlý matrac či vankúš. A práve to firma Dormeo sľubuje - boj s nekvalitným spánkom a záruku toho najlepšieho spánku. V prípade nespokojnosti môžete tovar (zakúpený v eshope) vrátiť do 14 dní bez udania dôvodu.. prečo to teda aspoň neskúsiť?

Zobraziť produkty v kategórií:

Autor článku

Veronika Filipová

Som toho názoru, že písanie musí byť vášňou. Je rozdiel, ak text napíše niekto, kto musí a nebaví ho to, ako keď ho napíše niekto, koho písanie...


Komentáre

03/12/2018 13:21
Kristína

Domov sme si objednali dvakrát. Prvýkrát doplnkový matrac, ktorý ani po dlhšom čase (napriek plateniu vopred) neprišiel. Následne nás čakalo po chytení situácie do vlastných rúk sklamanie - matrac je vypredaný. To iste nás čakalo pár mesiacov nato - anatomické vankúše taktiež nedorazili, znovu bolo potrebné kontaktovať dormeo tím, znovu s rovnakou odpoveďou. Robíte hanbu kvalitnej značke.

Pridať komentár


Pozrite si aj naše inšpirácie

Žlté kuchyne – potešia oko i ducha Žlté kuchyne – potešia oko i ducha

Žltá farba má mnoho pozitív – nielenže je optimistická a zlepšuje náladu, ale tiež dokáže zosvetliť a otepliť interiér a zväčšiť priestor. Hovorí sa však aj to, že vzbudzuje chuť do...

Červená spálňa: Voľba pre ľudí, ktorým nechýba odvaha Červená spálňa: Voľba pre ľudí, ktorým nechýba odvaha

Červená do spálne? Áno, či nie? Ak patrí k vašim obľúbeným, nemali by ste sa jej vyhýbať ani v spálni. Naše inšpirácie vás o tom presvedčia.

Zelená detská izba – hodí sa pre chlapcov i dievčatá Zelená detská izba – hodí sa pre chlapcov i dievčatá

Zelená detská izba je vhodnou voľbou, či už vyberáte zariadenie pre dievča, alebo chlapca. Zelená je optimistická farba, ktorá upokojuje. Pozrite sa, ako dobre v detskej izbe vyzerá.Publikované dňa: 29.03.2018
Hodnotenie článku:
(90%)

V tejto kategórií nájdete aj:

Čím natrieť altánok? Akú kryciu farbu, lak, lazúru na drevo?Čím natrieť altánok? Akú kryciu farbu, lak, lazúru na drevo?

K starostlivosti patrí pravidelná kontrola, nový náter alebo menšie opravy poškodených miest. Ako sa správne starať o altánok a čím by ste ho mali natrieť, aby bolo drevo odolnejšie?

Akú záhradnú techniku/nástroje do záhrady? Postačí prevzdušňovač, kosačka a píla?Akú záhradnú techniku/nástroje do záhrady? Postačí prevzdušňovač, kosačka a píla?

Ako teda vedieť, čo si do záhrady zaobstarať? V tomto článku nájdete presný zoznam základných vecí, ktoré patria do povinnej výbavy starostlivosti o záhradu.

Zelená strecha svojpomocne – skladba/vrstvy, postup, cenaZelená strecha svojpomocne – skladba/vrstvy, postup, cena

Ako trochu zelene vrátiť medzi množstvo domov a bytoviek? Riešením je zatrávňovanie strechy.