Moderné nočné stolíky v bielom prevedení

Nočný stolík je praktickým spoločníkom a k posteli neodmysliteľne patrí. Najčastejšie slúži na odkladanie mobilného telefónu, knihy alebo nedopitej šálky čaju. 

Biely nočný stolík pri posteli

Tento malý stolík má úžasné využitie, ktoré je pri jeho drobných rozmeroch ľahko prehliadnuteľné. Okrem praktického využitia je výborným dekoračným kúskom. Môžeme ho rozdeliť na dva typy - so zásuvkami a bez zásuviek 

Dizajn nočných stolíkov je naozaj pestrý. Či už dávate prednosť jednoduchším farbám a klasickejším prevedeniam, alebo extravagantnejším štýlom, výber vás nesklame. Nočné stolíky nájdete v rôznych farebných prevedeniach, materiáloch, veľkostiach i tvaroch. 

Nočné stolíky v bielom prevedení

Biela farba je univerzálna. Na nábytku vynikne práve svojou jednoduchosťou a ľahko sa kombinuje s akýmkoľvek materiálom a štýlom. Kúskom v tejto farbe naozaj nikdy nič nepokazíte. Ide o farbu miimalizmu, ktorá sa hodí do moderného, provensálskeho, škandinávskeho ale i tradične ladeného interiéru. Biela farba vynikne i v kombinácii s čiernou, červenou, fialovou alebo aj s dekorom dreva.

V súčasnosti sa biele nočné stolíky tešia veľkej obľube. Je to ich elegantne a zároveň moderne pôsobiacim vzhľadom, ktorým si získajú množstvo nových zástancov. 

Vyberáme z nášho katalógu

Pozrite si viac produktov z kategórie nočné stolíky

Čierno biele nočné stolíky

Pokiaľ chcete, aby váš nočný stolík vynikal, siahnite po kombinácii farieb, poprípade materiálov. Čierno-biela kombinácia je nesmrteľná. Práve nočný stolík v takom prevedení dokáže miestnosť ozvláštniť. Pekne ukáže i dekor dreva v kombinácii s čiernou alebo bielou farbou. Farby dokážu oživiť i jednoducho pôsobiaci nočný stolík.  

Vyberáme z nášho katalógu

Pozrite si viac produktov z kategórie nočné stolíky

Výber nočných stolíkov je naozaj široký. Na nákup sa môžete vydať priamo do kamenného obchodu alebo môžete nakupovať z pohodlia vášho domova cez eshopy. Ak však výber nebude vyhovovať vašim požiadavkám, potom je tu posledná možnosť, a to výroba nočných stolíkov na mieru. Pri výbere sa zamerajte hlavne na to, aby vám nočný stolík sedel ku posteli a nenarúšal celkový dizajn miestnosti.

Prezrieť ďalšie dizajnové nočné stolíky

Zobraziť produkty v kategórií:

Autor článku

Dominika Ježová

Vždy som hľadala spôsob, ako kreatívne vyjadriť predstavy a myšlienky, ktoré vo mne driemali. Priviedlo ma to k písaniu a odvtedy milujem, že sú...


Pridať komentár

Pozrite si aj naše inšpirácie

Wire závesné lampy – moderné svietidlá Wire závesné lampy – moderné svietidlá

Hľadáte vhodné svietidlo do svojej obývačky či kuchyne? Wire závesné lampy by pre vás mohli byť to pravé.

Stolík do detskej izby – patrí k základnému vybaveniu Stolík do detskej izby – patrí k základnému vybaveniu

Či máte doma škôlkara, alebo už školáka, stolík je preňho nevyhnutnou pomôckou – slúži na kreslenie i na písanie, na hranie sa i tvorenie.

Skrinky pod TV – praktické a pútavé zároveň Skrinky pod TV – praktické a pútavé zároveň

Máte už vybratý stolík pod TV? Nie je to také jednoduché ako ste si na začiatku mysleli? Možno vám pomôžu sa rozhodnúť naše tipy. Nechajte sa inšpirovať našou galériou.Publikované dňa: 02.12.2017
Posledná aktualizácia:
Hodnotenie článku:
(92.6%)

V tejto kategórií nájdete aj:

Výmena kuchynskej pracovnej dosky – návod, ako namontovať pracovnú doskuVýmena kuchynskej pracovnej dosky – návod, ako namontovať pracovnú dosku

Celý proces odstránenia starej a inštalácie novej pracovnej dosky v kuchyni je nenáročný. Aký je postup pri výmene kuchynskej pracovnej dosky?

Detská postieľka s prebaľovacím pultom, sťahovacou bočnicou či polohovateľným roštom – ako vybrať?Detská postieľka s prebaľovacím pultom, sťahovacou bočnicou či polohovateľným roštom – ako vybrať?

Dieťatko v postieľke strávi množstvo času, preto je vhodné vybrať správnu postieľku pre jeho ďalší vývoj. My vám pomôžeme vybrať krásnu, no najmä praktickú detskú postieľku.

Servírovací stolík – príručný stolík na kolieskachServírovací stolík – príručný stolík na kolieskach

Príručný stolík na kolieskach poslúži v kuchyni na odkladanie ingrediencií alebo v obývačke ako vlastný minibar. Je skvelým a dizajnovým doplnkom. Aké využite majú servírovacie stolíky?