Moderné nočné stolíky v bielom prevedení

Nočný stolík je praktickým spoločníkom a k posteli neodmysliteľne patrí. Najčastejšie slúži na odkladanie mobilného telefónu, knihy alebo nedopitej šálky čaju. 

Biely nočný stolík pri posteli

Tento malý stolík má úžasné využitie, ktoré je pri jeho drobných rozmeroch ľahko prehliadnuteľné. Okrem praktického využitia je výborným dekoračným kúskom. Môžeme ho rozdeliť na dva typy - so zásuvkami a bez zásuviek 

Dizajn nočných stolíkov je naozaj pestrý. Či už dávate prednosť jednoduchším farbám a klasickejším prevedeniam, alebo extravagantnejším štýlom, výber vás nesklame. Nočné stolíky nájdete v rôznych farebných prevedeniach, materiáloch, veľkostiach i tvaroch. 

Nočné stolíky v bielom prevedení

Biela farba je univerzálna. Na nábytku vynikne práve svojou jednoduchosťou a ľahko sa kombinuje s akýmkoľvek materiálom a štýlom. Kúskom v tejto farbe naozaj nikdy nič nepokazíte. Ide o farbu miimalizmu, ktorá sa hodí do moderného, provensálskeho, škandinávskeho ale i tradične ladeného interiéru. Biela farba vynikne i v kombinácii s čiernou, červenou, fialovou alebo aj s dekorom dreva.

V súčasnosti sa biele nočné stolíky tešia veľkej obľube. Je to ich elegantne a zároveň moderne pôsobiacim vzhľadom, ktorým si získajú množstvo nových zástancov. 

Vyberáme z nášho katalógu

Pozrite si viac produktov z kategórie nočné stolíky

Čierno biele nočné stolíky

Pokiaľ chcete, aby váš nočný stolík vynikal, siahnite po kombinácii farieb, poprípade materiálov. Čierno-biela kombinácia je nesmrteľná. Práve nočný stolík v takom prevedení dokáže miestnosť ozvláštniť. Pekne ukáže i dekor dreva v kombinácii s čiernou alebo bielou farbou. Farby dokážu oživiť i jednoducho pôsobiaci nočný stolík.  

Vyberáme z nášho katalógu

Pozrite si viac produktov z kategórie nočné stolíky

Výber nočných stolíkov je naozaj široký. Na nákup sa môžete vydať priamo do kamenného obchodu alebo môžete nakupovať z pohodlia vášho domova cez eshopy. Ak však výber nebude vyhovovať vašim požiadavkám, potom je tu posledná možnosť, a to výroba nočných stolíkov na mieru. Pri výbere sa zamerajte hlavne na to, aby vám nočný stolík sedel ku posteli a nenarúšal celkový dizajn miestnosti.

Prezrieť ďalšie dizajnové nočné stolíky

Zobraziť produkty v kategórií:

Autor článku

Dominika Ježová

Vždy som hľadala spôsob, ako kreatívne vyjadriť predstavy a myšlienky, ktoré vo mne driemali. Priviedlo ma to k písaniu a odvtedy milujem, že sú...


Pridať komentár

Pozrite si aj naše inšpirácie

Úložný priestor v kuchyni Úložný priestor v kuchyni

Tieto šikovné triky vám pomôžu vytvoriť si kuchyňu snov plnú úložných priestorov, ktoré vás nebudú stáť hotový majetok.

Jednoduché vianočné handmade dekorácie Jednoduché vianočné handmade dekorácie

Naše inšpirácie sú naozaj veľmi jednoduché a preto ich zvládne aj menej zručný jedinec. Odmenou vám budú ozdoby, ktoré nenájdete nikdy inde!

Žltá obývačka vás nabije energiou Žltá obývačka vás nabije energiou

Žltá je farba slnka, rozžiari každú jednu miestnosť. Podľahnite čaru tejto farby a skúste ju zakomponovať aj do svojho bytu. Uvidíte, že obývačka v žltých odtieňoch každého očarí.Publikované dňa: 02.12.2017
Hodnotenie článku:
(92.6%)

V tejto kategórií nájdete aj:

Paraván do záhrady, na terasu, do kúpeľne aj spálne – drevený, kovový, paraván z bambusu i plastuParaván do záhrady, na terasu, do kúpeľne aj spálne – drevený, kovový, paraván z bambusu i plastu

Paravány sa hodia ako do formálneho priestoru kancelárií, tak aj na zútulnenie domovov. Ako sa zorientovať pri kúpe paravánu a na čo si dať pri výbere pozor?

Čo to je futón? Skúsenosti s futónom na spanie, cena, použitieČo to je futón? Skúsenosti s futónom na spanie, cena, použitie

Okrem nižšej nákupnej ceny ponúka futón aj množstvo ďalších výhod – od zdravšieho spánku až po zmiernenie bolesti chrbtice.

Ako vybrať skriňu do detskej izby – šatníková skriňa alebo zostava do detskej izby?Ako vybrať skriňu do detskej izby – šatníková skriňa alebo zostava do detskej izby?

Šatník, vstavaná skriňa alebo rovno zostava? Viete, čo sa najviac hodí do izby vášho dieťaťa a aké ďalšie otázky si treba položiť?