AEG LTX8E373C
(80.6%)
AEG LTX8E373C
Cena a dostupnosť je len orientačná, nepodarilo sa stiahnuť aktuálny stav.
Bežná cena: 767,34 €

Parametre a popis produktu

Práčka plnená zhora AEG ÖKOMix LTX8E373C v bielom prevedení s technológiou ProStream má kapacitu bubna pre pranie 7 kg. Maximálne otáčky odstreďovania dosahujú 1300 ot./min. Ponúka 10 pracích programov a prídavné funkcie: zap./vyp., Steam+Led, posunutý štart, štart/pauza, výber teploty, nastavenie rýchlosti odstreďovania, škvrny/predpranie, Rinse, úspora času, Eco. Práčka AEG ÖKOMix LTX8E373C disponuje ÖKOInvertorovým motorom s hlučnosťou 79 dB. Bubon práčky sa po ukončení cyklu automaticky umiestni do správnej polohy a disponuje jemným zatváraním. Práčka je vybavená kontrolou rovnomerného rozloženia náplne a technológiou FuzziLogic.

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o AEG LTX8E373C myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 767,34€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka AEG LTX8E373C

Zoznam článkovPridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy