AL-KO PS 1815 113923
(79%)
AL-KO PS 1815 113923

Parametre a popis produktu

Ručná akumulátorová píla AL-KO PS 1815 - 18 V BOSCH HOME AND GARDEN COMPATIBLE 

Akumulátorová ručná píla AL-KO PS 1815 poskytuje dokonalú podporu pri ľahkom a presnom rezaní a údržbe záhrady. Všestranné použitie, pretože súčasťou balenia sú 3 pílové listy na spracovanie dreva, kovu a plastov. Práca nezávislá od siete a bez emisií. Váš dokonalý malý, ľahký pomocník pri pílení v domácnosti a záhrade. PS 1815 je napájaný 18 V akumulátorom AL-KO BOSCH HOME AND GARDEN COMPATIBLE. V prípade potreby môžete tento systém batérií použiť na prevádzku rôznych nástrojov AL-KO s jednou a tou istou batériou - a ušetriť peniaze.

Technické údaje ručnej akumulátorovej pílky AL-KO PS 1815
S našou ľahkou a všestrannou akumulátorovou ručnou pílou môžete vykonávať menšie rezné práce s dĺžkou rezu do 150 mm. Odnímateľný protišmykový kryt umožňuje bezpečnú a plynulú prácu. Integrované pracovné svetlo LED vám pomôže dosiahnuť čistý strih aj za zhoršených svetelných podmienok. S rýchlosťou otáčok 2500 za minútu pracujete efektívne a nízka hmotnosť len 1,5 kg (vrátane batérie) prispieva k pohodlnej práci. Viacnásobné výhody vďaka výmene pílového listu bez použitia náradia drevo - plast - kov.

S akumulátorom AL-KO 18 V BOSCH HOME AND GARDEN COMPATIBLE Li-Ion máte k dispozícii rôzne časy chodu a nabíjania, pretože si môžete vybrať zo štyroch rôznych veľkostí Ah. Môžete si vybrať medzi 2,5/4/5 a 6 Ah batériami. V závislosti od kapacity batérie sa prázdna batéria nabíja 60 až 130 minút. Pre ešte rýchlejšie nabíjanie je možné použiť aj rýchlonabíjačku FC100 Li. Li-ion batéria je veľmi odolná, nenáročná na údržbu a ľahko a pohodlne sa nabíja bez samovybíjania alebo pamäťového efektu. 

Batéria a nabíjačka nie sú súčasťou dodávky.

S radom akumulátorov AL-KO 18 V Bosch Home & Garden Compatible ste vďaka nášmu početnému záhradnému náradiu dokonale vybavení na každé použitie. Okrem toho sú batérie a nabíjačky kompatibilné so všetkými nástrojmi rôznych výrobcov, ktoré pracujú s 18 V batériovým systémom Bosch Home and Garden.

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o AL-KO PS 1815 113923 myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 57,90€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka AL-KO PS 1815 113923

Zoznam článkovPridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy