Blumfeldt Concordia, záhradná hojdačka, 185 cm, 2 sedadlá, slnečná strieška
(82.6%)
Blumfeldt Concordia, záhradná hojdačka, 185 cm, 2 sedadlá, slnečná strieška
Cena a dostupnosť je len orientačná, nepodarilo sa stiahnuť aktuálny stav.
Bežná cena: 393,90 €

Parametre a popis produktu

Vypnúť v dvojitom takte! Na záhradnej hojdačke Blumfeldt Concordia sa hojdáte v záhrade alebo na terase až do uvoľnenia. Jemne sa hojdajúc na príjemných mäkkých poduškách: tak štýlovo sa dnes môžete odreagovať a uvoľniť. "Dve sedadlá k šťastiu: oddelene ale predsa len spolu." Blumfeldt Concordia hojdačka sa jednoducho postará o to, aby ste vo dvojici zabudli na všedný deň. Vďaka dvom samostatne zaveseným sedadlám z polyratanu so 6 cm hrubými sedacími poduškami vyrobenými z masívneho 600D oxford textilu sa hojdáte sami alebo vo dvojici pohodlne ako na ležadle. Na oboch sedadlách si môžete operadlo nastaviť podľa Vašich želaní - tak si užívate samostatne spolu: ležanie alebo sedenie, hojdanie sa alebo pokoj! Pevne inštalovaná slnečná sklápacia strieška prináša dodatočné bezpečie a poskytuje príjemný chládok - je jedno kde si hojdačka nájde svoje miesto. Aj čo sa týka stability, neostávajú nesplnené žiadne želania. Masívna, plne pozinkovaná oceľová rúrka, reťaze z ušľachtilej ocele a pozinkované skrutky sa postarajú o vysokostabilnú konštrukciu, ktorú je možné zaťažiť až s 250 kg. "Táto hojdačka vykúzli letnú atmosféru na každom rohu." Chvíľka oddychu vo dvojici alebo sám: s hojdačkou Blumfeldt Concordia sa zo záhrad a terás stanú letné oddychové miesta.

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Blumfeldt Concordia, záhradná hojdačka, 185 cm, 2 sedadlá, slnečná strieška myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 393,90€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Blumfeldt Concordia, záhradná hojdačka, 185 cm, 2 sedadlá, slnečná strieška

Zoznam článkovPridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy