Blumfeldt Pantheon Rust Pergola, náhradná strecha 200 g/m², polyesterová tkanina, 3x4 m, vrátane lankového tiahla
(81.6%)
Blumfeldt Pantheon Rust Pergola, náhradná strecha 200 g/m², polyesterová tkanina, 3x4 m, vrátane lankového tiahla
Bežná cena: 129,90 €

Parametre a popis produktu

Flexibilná náhradná strecha pre vašu pergolu Pantheon Rust od blumfeldt vám ponúka chladný tieň a zároveň hrejivú slnečnú panorámu. Vďaka dômyselnému systému sťahovacích laniek ju môžete jednoducho otvoriť alebo zatvoriť v niekoľkých krokoch, presne podľa vášho želania. Môžete ju ovládať ako slnečnú clonu, zatiaľ čo materiál odolný voči poveternostným vplyvom s polyuretánovou povrchovou úpravou vám dokonca ponúka ochranu proti vlhkosti. Náhradná strecha s pevnou textilnou tkaninou odolnou voči poveternostným vplyvom je dlhodobou kúpou a urobí z vášho pavilónu chránené miesto pohody aj počas jesenných večerov.Jej veľká plocha, dokonale prispôsobená dizajnu našej pergoly Pantheon Rust, vám poskytne kompletné zastrešenie pre vašu vonkajšiu oázu. Harmonicky dopĺňa váš pavilón aj dizajnom a farebnosťou s krásnym ázijským nádychom.Užite si pobyt vonku za každého počasia: či už ide o rodinnú oslavu, svadbu alebo detskú narodeninovú párty - pod flexibilnou slnečnou strieškou Pantheon Rust si vaši hostia nájdu svoje príjemné miesto v tieni.

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Blumfeldt Pantheon Rust Pergola, náhradná strecha 200 g/m², polyesterová tkanina, 3x4 m, vrátane lankového tiahla myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 129,90€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Blumfeldt Pantheon Rust Pergola, náhradná strecha 200 g/m², polyesterová tkanina, 3x4 m, vrátane lankového tiahla

Zoznam článkovPridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy