Capital Sports Arcadion Gaming Bike, merač tepu, bluetooth, držiak na riadidlách, biela farba
(80.6%)
Produkt sa už nepredáva

Parametre a popis produktu

S osobným najvyšším skóre na vrchole! CAPITAL SPORTS Arcadion Gaming Bike je jedinečné fitness zariadenie pre celú rodinu s garanciu zábavy pri hre! Kondíciu získate pri hraní hier.Svetová novinka na tréning: na CAPITAL SPORTS Arcadion tréningovom bicykli si celá rodina príde na svoje! Či už simulovanie pretekárskej jazdy na bicykli, razantný jump & run alebo arcade-action-shooter – s gaming aplikáciami sa tu nájde niečo pre každého. Päť rôznych aplikácií sa postará o rozptýlenie a nové hry neustále pribúdajú, aby ste sa na bicykli nikdy nenudili. S flexibilnými riadidlami ovládate hry ako s joystickom - tak sa môžete nakláňať v zákrutách a trénujete pri tom svoje reflexy a koordináciu rúk a očí. Na pridanie plynu zatlačíte na pedále - akú motiváciu ešte potrebujete, aby ste Váš tréning neustále stupňoval?! Dianie hry sledujete úplne jednoducho na tablete alebo smartfóne, ktorý je pripevnený na držiaku na riadidlách. Cez bluetooth sa bezkáblovo spojí s arcade bicyklom a neprijíma iba Vaše nariadenia ale aj fitness údaje. Uložené skóre sa postará o dodatočnú motiváciu: zmeraj si sily so svojimi kamarátmi alebo rodinnými príslušníkmi a ukáž všetkým, že si majster gaming bike-u! Či už deti, teenageri, rodičia alebo starí rodičia - ten, kto má rád hry sa na tréningovom bicykli CAPITAL SPORTS Arcadion zaručene zapotí.Samozrejme, CAPITAL SPORTS Arcadion spĺňa všetky požiadavky normálneho domáceho tréningového zariadenia: pomocou FitnessApp na Vašom smartfóne alebo tablete jednoducho kontrolujete tréningové údaje ako rýchlosť, tep, najazdené kilometre alebo spálené kalórie. Tam sa Vám zobrazia, uložia, budú vyhodnotené. Dostupný USB port nabíja mobilné zariadenie a postará sa o to, aby Váš tréning bol obmedzený výlučne iba Vašou výdržou. Na prispôsobenie na každého atléta je možné bezproblémovo nastaviť výšku sedadla a sedací odstup.Domáci tréning úplne po novom, úplne inak: s CAPITAL SPORTS Arcadion Gaming Bike sa fitness tréning stane hravým lovom najvyššieho skóre pre celú rodinu!Prosím, majte na vedomí, že na použitie Gaming Bike bicykla je potrebný tablet alebo smartfón. Tento nie je súčasťou balenia.Dostupné farby: biela, čierna (produkt 10032205).

Vlastnosti

FarbaBiela

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Capital Sports Arcadion Gaming Bike, merač tepu, bluetooth, držiak na riadidlách, biela farba myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 449,90€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Capital Sports Arcadion Gaming Bike, merač tepu, bluetooth, držiak na riadidlách, biela farba

Zoznam článkovPridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy