Parametre a popis produktu

Akumulátorový rázový uťahovák Dewalt DCF850 (1/4″) predstavuje generačného nástupcu obľúbeného modelu DCF887. Hlavné vylepšenia nového modelu DCF850 predstavuje predovšetkým výrazne skrátená dĺžka, ktorá teraz nepresahuje 100mm. Náradie tak umožňuje jednoduchšiu prácu. Rovnako ako predchádzajúci model je novinka vybavená 3-rýchlostným nastavením otáčok a to vrátane funkcie PrecisionDrive, ktorá zabraňuje poškodeniu upevňovacích prvkov.Verzia DCF850D2T je dodávaná v systémovom kufri TSTAK™ so sadou 18V kompaktných akumulátorov (2Ah) a nabíjačkou.

Najkratší 18V uťahovák na trhu
Dĺžka hlavy modelu DCF850 je iba 100mm, čo umožňuje vynikajúcu manévrovateľnosť aj vo veľmi stiesnených priestoroch. Náradie má navyše aj dobre vyvážené ťažisko, ktoré spoločne s nízkou hmotnosťou (1,3 kg) padne veľmi dobre do ruky.

3-stupňové nastavenie otáčok
Kompaktný rázový uťahovač Dewalt je vybavený 3-stupňovým nastavením otáčok, ktorý umožňuje nastavenie výkonu presne podľa aktuálnej aplikácie. Režim PrecisionDrive navyše umožňuje jemnejšie skrutkovanie bez obáv z poškodenia upevňovacích prvkov.

Kruhové LED diódy a 1/4″ držiak
Kruhové LED svetlo s trojicou LED diód poskytuje kvalitné osvetlenie obrobku pri práci. Náradie je tiež vybavené odolným držiakom nástrojov 1/4″ (6,35 mm) typu “drop in”, ktorý umožňuje rýchle upnutie nástroja iba jednou rukou.

Parametre

Napájanie: 18V
Výkon: 475W
Otáčky naprázdno : 0-3250 /min
Počet úderov: 0-3800 /min
Max. krútiaci moment: 206Nm
Držiak nástrojov: 1/4 ”
Kapacita akumulátora: 5,0Ah
Počet akumulátorov: 2ks
Typ akumulátora: Li-Ion
Hmotnosť: 1,59kg

OBSAH BALENIA

• 2x AKU 18V (2,0 Ah)
• 1x nabíjačka
• 1x kufor TSTAK™ II

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o DEWALT DCF850D2T myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 259,99€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka DEWALT DCF850D2T

Zoznam článkovPridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy