Keter Kompostér Eco čierna, 320 l, 65 x 65 x 75 cm
(81.6%)
Keter Kompostér Eco čierna, 320 l, 65 x 65 x 75 cm
Bežná cena: 39,99 €

Parametre a popis produktu

Tento kompostér je vynikajúcim riešením pre každého používateľa záhrady, ktorý sa chce starať o prírodné prostredie premenou odpadu z domácnosti a záhrady na rastlinné hnojivo. Medzi hlavné prednosti patrí jednoduchá inštalácia, robustná konštrukcia a pohodlne utesnené veko. Konštrukčné riešenie kompostéra zabraňuje vytváraniu typického zápachu. Zámky plastových dielov uľahčujú jednoduchú montáž bez použitia náradia. Odnímateľné dolné dvierka umožňujú ľahké odoberanie zrelého kompostu.Kompostér je vyrobený z recyklovaných materiálov, ktoré sú vhodné na opätovné spracovanie.

Vlastnosti

FarbaBuk
FarbaČierna

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Keter Kompostér Eco čierna, 320 l, 65 x 65 x 75 cm myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 39,99€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Keter Kompostér Eco čierna, 320 l, 65 x 65 x 75 cm

Zoznam článkovPridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy