KLARFIT X-Bike 700, domáci cyklotrenažér, ergometer
(81.6%)
KLARFIT X-Bike 700, domáci cyklotrenažér, ergometer
Cena a dostupnosť je len orientačná, nepodarilo sa stiahnuť aktuálny stav.
Bežná cena: 156,90 €

Parametre a popis produktu

Klarfit X-Bike 700 je neúnavný cyklotrenažér, ktorého dizajn spĺňa požiadavky náročného domáceho štúdia za primeranú cenu.Ako taký obsadí ergometer Klarfit len menšiu plochu, ktorá sa nájde v každej domácnosti s úmyslom trénovania. Pogumovaná spodná plocha a vysoká vlastná váha športového zariadenia zabraňujú poškodeniu citlivých povrchov a vytváraniu nepríjemných zvukov pri tréningu a poskytujú pevné umiestnenie najmä pri záverečnom finišovaní Alp d’Huez.Atletická výzva môže byť flexibilne zmenená v 8 stupňoch od rovnej zeme po horský terén. Merač srdcovej frekvencie, integrovaný v rukoväti, zásobuje tréningový počítač live údajmi o tepovej frekvencii a umožňuje tak efektívnu kontrolu výkonu. Okrem frekvencie pulzu zobrazuje - aj pri pedálovaní - ľahko čitateľný a ovládateľný tréningový počítač s časom, rýchlosťou, spálenými kalóriami a vzdialenosťou všetky relevantné údaje pre definovanie a sledovanie dosahovania tréningových cieľov.Ergonomicky sa domáci tréner Klarfit X-Bike 700 prispôsobí vďaka 7-stupňovo nastaviteľnej výške sedadla takmer každému. Široké sedadlo s extra jemným polstrovaním a opierkou chrbta garantujú bezbolestný tréning počas niekoľkých hodín. Protišmykové pedále s nastaviteľnými sponami na chodidlá pomáhajú pri optimálnom prenose sily z nohy na pedál. Vezmite, prosím, na vedomie, že zariadenie je dodávané ako montážna sada, ktorej montáž trvá asi 15 minút, pričom táto hodnota sa- v závislosti od technických zručností - môže líšiť smerom nahor alebo nadol. Ilustrovaný montážny návod a potrebný montážny materiál sú súčasťou dodávky.

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o KLARFIT X-Bike 700, domáci cyklotrenažér, ergometer myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 156,90€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka KLARFIT X-Bike 700, domáci cyklotrenažér, ergometer

Zoznam článkovPridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy