Klarstein Remy stropný digestor, digestor na zabudovanie, 90 cm EEK A 620 m³/h touch LED sklo
(83.6%)
Klarstein Remy stropný digestor, digestor na zabudovanie, 90 cm EEK A 620 m³/h touch LED sklo
Cena a dostupnosť je len orientačná, nepodarilo sa stiahnuť aktuálny stav.
Bežná cena: 529,90 €

Parametre a popis produktu

Keď sa príjemné vône šíria kuchyňou, digestor Remy od spoločnosti Klarstein v čiernom dizajnérskom vzhľade je pripravený odstrániť celkom nenápadne paru a výpary. Diskrétna služba, elegantný dizajn: Klarstein Remy digestor nie je iba pekný, ale aj flexibilný! Buď ako stropný digestor nad kuchynským ostrovčekom alebo ako digestor na zabudovanie do vstavanej kuchyne si v každej kuchyni ľahko nájde svoje miesto nad pariacimi sa hrncami. S výkonom motora 230 W vykonáva svoju prácu nie len účinne s odsávacím výkonom až 620 m³/h, ale aj štýlovo. So vzhľadom na čierno sa lesknúceho zrkadlového jazierka vyrobeného z bezpečnostného skla o hrúbke 1 cm odsáva s neviditeľnou silou kuchynské výpary a šikovne ich odvádza preč. S troma výkonnostnými stupňami si poradí s každým kuchynským zápachom a vznikom pár a je možné ho jednoducho ovládať na dotykovom displeji alebo prostredníctvom diaľkového ovládania. O dostatočné množstvo svetla na varnej ploche sa postarajú oba zapínateľné LED pásiky s výkonom 2 x 5 W. Tak bude mať každý kuchár ten najlepší náhľad do svojej malej ríše lahôdok. A účinnosťou a eleganciou proti pare a výparom: Klarstein Remy digestor je malým pomocníkom v kuchyni. Digestor je možné pomocou dvoch filtrov s aktívnym uhlím (produkt 10030983) prestaviť na režim s vnútornou cirkuláciou vzduchu.

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Klarstein Remy stropný digestor, digestor na zabudovanie, 90 cm EEK A 620 m³/h touch LED sklo myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 529,90€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Klarstein Remy stropný digestor, digestor na zabudovanie, 90 cm EEK A 620 m³/h touch LED sklo

Zoznam článkovPridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy