Klarstein VaporChef, parná rúra, 230 °C, 24 l, dotykový ovládací panel
(78.4%)
Klarstein VaporChef, parná rúra, 230 °C, 24 l, dotykový ovládací panel
Cena a dostupnosť je len orientačná, nepodarilo sa stiahnuť aktuálny stav.
Bežná cena: 332,90 €

Parametre a popis produktu

Poriadne vypusti paru! V parnej rúre Klarstein VaporChef môžeš variť v pare mäsové a zeleninové jedlá, aby si zachovali množstvo prírodných vitamínov a minerálov. Parná rúra má preto veľkú nádrž na vodu s objemom 1,5 litra a pri varení v pare pracuje so silným výkonom 950 W. Zariadenie môžeš použiť aj ako bežnú rúru na pečenie s výkonom 2200 W: vďaka maximálnej teplote až do 230 °C, hornému alebo spodnému ohrevu a tiež možnosti nastavenia teploty na stupeň presne splní rúra na pečenie všetky predstavy.

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Klarstein VaporChef, parná rúra, 230 °C, 24 l, dotykový ovládací panel myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 332,90€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Klarstein VaporChef, parná rúra, 230 °C, 24 l, dotykový ovládací panel

Zoznam článkovPridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy