LEGO Ninjago Katana 4x4 70675
(79.6%)
Produkt sa už nepredáva

Parametre a popis produktu

Štýlové vozidlo 4x4 a nindža akčné figúrky pre deti, s ktorými sa môžu hrať na úžasné bitky o zvitok zakázaného Spinjitzu. Nindža vozidlo LEGO® NINJAGO® 70675 Katana 4x4 má otvárací kokpit pre minifigúrku, skryté rotujúce hviezdice s funkciou demolovania, 2 pružinové vystreľovače a otvárací priestor na uloženie zbraní. Deti si obľúbia hranie na scény z televízneho seriálu NINJAGO aj vymýšľanie si vlastných príbehov s 5 minifigúrkami, rôznymi zbraňami a doplnkami vrátane zvitku zakázaného Spinjitzu so zostaviteľným podstavcom a nového tornádového spinnera Nye FS na jún 2019. Každý LEGO staviteľ môže zažiť úžasné staviteľské zážitky s touto LEGO NINJAGO stavebnicou vďaka návodom Instructions PLUS v aplikácii LEGO Life pre smartfóny a tablety. Jednoduchý a intuitívny návod na stavanie umožňuje približovať, otáčať a vizualizovať výtvory použitím špeciálneho režimu, ktorý dokáže vizualizovať výtvor v procese stavania. Návody Instructions PLUS sú tiež skvelé pre mladších staviteľov, pretože ich usmerňujú počas procesu stavania, čím získajú väčší pocit nezávislosti a úspechu.

- Obsahuje 5 nových LEGO® NINJAGO® minifigúrok na jún 2019: Kai, Nya FS (zakázané Spinjitzu), Char, Pyrošvihač a Pyrozabijak.
- Vozidlo Katana 4x4 má otvárací kokpit pre minifigúrku, rotujúce hviezdice s funkciou demolovania, 2 pružinové vystreľovače, otvárací priestor na uloženie zbraní s rôznymi zlatými zbraňami vo vnútri, kolesá so zlatými ráfikmi, turbo pohony s plameňmi šľahajúcimi z výfukov, nindža vlajku a ozdobné zbrane.
- Zatlač páčku na spodnej strane vozidla 4x4 a vraz do minifigúrok s hviezdicami.
- Obsahuje tiež zvitok zakázaného Spinjitzu so zostaviteľným podstavcom z kociek.
- Táto LEGO® NINJAGO® stavebnica zahŕňa Kaiovu striebornú a zlatú katanu, Charovo hadie žezlo, bič Pyrošvihača a meč Pyrozabijaka.
- Doplnky zahŕňajú držiak na Kaiovu katanu, vylepšenú kuklu a nový tornádový spinner Nye FS na jún 2019, Charov hadí chvost, hadie brnenie Pyrošvihača a štít Pyrozabijaka.
- Štýlová hračka pre deti, s ktorou sa môžu hrať na vzrušujúce akčné scény z televízneho seriálu NINJAGO®.
- Pomocou aplikácie LEGO® Life získaš prístup k intuitívnym návodom na stavanie Instructions PLUS. Pomôžu so stavaním aj mladším staviteľom, a to vďaka jednoduchému približovaniu, otáčaniu a špeciálnemu režimu, ktorý dokáže vizualizovať výtvor v procese stavania.
- Nindža vozidlo Katana 4x4 meria vyše 8 cm na výšku, 21 cm na dĺžku a 13 cm na šírku.

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o LEGO Ninjago Katana 4x4 70675 myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 42,49€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka LEGO Ninjago Katana 4x4  70675

Zoznam článkovPridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy