Samsung WD90T634DBH/S7
(81%)
Samsung WD90T634DBH/S7

Parametre a popis produktu

Technológia Eco Bubble™
Technológia Eco Bubble™ zaisťuje výkonné pranie, a to dokonca aj pri nízkych teplotách. Prací prostriedok sa premení na aktívnu penu, ktorá rýchlo preniká do bielizne a ľahko odstraňuje nečistoty, pričom chráni látku a šetrí energiu.

Ovládanie AI Control
Perte ľahko a efektívne vďaka šikovnému ovládaniu AI Control. Upravuje parametre prania vám na mieru tým, že si pamätá vaše návyky, navrhuje vhodné pracie cykly a zobrazuje aktuálne informácie. Aplikácia SmartThings ponúka rady ohľadom cyklov, plánovania a riešenia problémov. Navyše automaticky vyberá dokonalý program sušenia.

Technológia Auto Dispense
Získajte tie najlepšie výsledky prania, a to pri menšej námahe a úspornejšie. Technológia Auto Dispense automaticky dávkuje vhodné množstvo pracieho prostriedku a aviváže pre každú várku bielizne. Zároveň ponúka dostatok priestoru na až mesačnú zásobu prostriedkov, takže nádržku nemusíte dopĺňať po každom praní.

Technológia Air Wash
Udržujte oblečenie hygienicky čisté aj bez vody a pracieho prostriedku. Technológia Air Wash dezinfikuje vaše oblečenie a zbavuje ho zápachu, takže vždy vonia sviežo. Nepríjemné pachy a 99,9 % baktérií sú odstraňované obyčajným horúcim vzduchom. Vyvárka ani drahé a potenciálne škodlivé chemikálie už nie sú potrebné.

Program Super Speed (59 minút)
Obmedzte čas, ktorý každý deň trávite praním, a udržujte pritom oblečenie dokonale čisté. Jednoducho použite program Super Speed a vyperte dávku bielizne len za 59 minút*. Technológia Eco Bubble™ zaisťuje dôkladné vypranie. Doba plákania je skrátená pomocou funkcie Speed Spray a rýchlosť odstreďovania je vyššia.

Cyklus Hygiene Steam
Doprajte svojmu oblečeniu dôkladnú a hygienickú čistotu vďaka pare. Cyklus Hygiene Steam zvyšuje kvalitu prania, a to bez predpierania. Vypúšťa z dna bubna paru, ktorá prestúpi každý kúsok oblečenia a odstraňuje uchytené nečistoty, 99,9 % baktérií a alergénov.

Technológia digitálneho invertora
Technológia digitálneho invertora využíva silné magnety, ktoré zaisťujú tichší chod a vyšší výkon, ale zároveň spotrebováva menej energie ako univerzálny motor. Vďaka tomu, že nevyužíva kefy, ponúka vynikajúcu odolnosť, ktorú navyše kryje 10-ročná záruka.

Technológia Drum Clean+
Udržujte dvierka a vnútro svoje práčky hygienicky čisté. Technológia Drum Clean+ odstráni z bubna špinu a 99,9 % baktérií spôsobujúcich zápach, a to bez drahých čistiacich prostriedkov. Silná vodná tryska a rýchle odstreďovanie tiež odstránia nečistoty z tesnenia dvierok. Navyše vás práčka upozorní, keď potrebuje vyčistiť.

Zásuvka StayClean Drawer
Prestaňte plytvať pracím prostriedkom a vyhnite sa otravnej nutnosti čistiť jeho zásuvku. Zásuvka StayClean Drawer vďaka špeciálne navrhnutému vodnému oplachovému systému zabezpečí, že sa spláchne väčšie množstvo pracieho prostriedku. Zostane tak menej nevzhľadných mydlových nečistôt a zásuvka zostane čistejšie a hygienickejšie.

Funkcia Bubble Soak
Vyperte oblečenie úplne dočista, aj keď je silne znečistené. Funkcia Bubble Soak pomáha odstrániť celý rad odolných škvŕn, ako sú krv, čaj, víno, make-up či tráva. Oblečenie sa dôkladne namočí v aktívnych bublinách, takže sa špina a škvrny uvoľnia a môžu byť účinnejšie odstránené.

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Samsung WD90T634DBH/S7 myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 698,90€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Samsung WD90T634DBH/S7

Zoznam článkovPridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy