Parný čistič Nano Rovus – recenzia a skúsenosti

Pomocník do každej domácnosti, ktorý vám niekoľkonásobne uľahčí rôzne domáce práce, ušetrí váš čas a navyše vydezinfikuje aj vzduch. Áno, toto všetko dokážete urobiť súčasne len vďaka jedinému čističu a tým je Nano Rovus.

Parný čistič Nano Rovus odstraňuje 99,9 % baktérií

Ide o parný čistič, ktorý vytvára nepretržitú vysokotlakovú paru s nanočasticami a negatívnymi iónmi. S týmto prístrojom budete mať poupratované behom niekoľkých minút bez toho, aby vás boleli kĺby, kolená a chrbtica. Chcete vedieť o ňom viac? Prečítajte si túto recenziu.

Technológia Nano pary

Parný čistič Nano pre čo najlepšie očistenie a dezinfekciu využíva technológiu Nano pary. Je to suchá para, ktorá obsahuje nanočastice a negatívne ióny. Takáto para je schopná hĺbkového očistenia a dezinfekcie akéhokoľvek povrchu bez toho, aby ich poškriabala alebo nejako poškodila.

Práca so suchou parou je výborná aj z dôvodu, že nezanecháva po sebe takmer žiadnu vlhkosť. Okrem hĺbkového čistenia takáto para nečistí len povrchy, ale aj vzduch v miestnosti, v ktorej prístroj používate.

Dôkladné a rýchle čistenie

Pomocou parného čističa Nano Rovus vykonávate niekoľko činností súčasne. Očisťuje rôzne povrchy nielen od špiny, ale aj od množstva mikróbov a baktérií, a zároveň likviduje aj baktérie vo vzduchu a vzduch zvlhčujú. Z tohto dôvodu mu budú vďačné aj naše pľúca, sliznica a vlastne celý dýchací systém.

Špeciálny nástavec na hlavicu umožňuje čistenie kobercov. Keďže čiastočky pary sú také malé, že sa dostanú aj do vnútra kobercov, táto technológia ich dokáže vyčistiť až 10-krát lepšie ako vysávač. Zaujímavé je, že toto všetko dosiahnete bez použitia kvapky čistiaceho prostriedku. Postačí vám len a len čistá voda.

Na všetky povrchy

Na spodku čističa je umiestnená utierka z mikrovlákien, ktorá je šetrná voči povrchom a navyše zaručuje aj ich odolnosť voči horúcej pare do 125°C. Na základe princípu fungovania, teda vytvárania suchej pary a utierky z mikrovlákien, môžete čistič používať na povrchy rôzneho materiálu, ako je keramika, sklo, laminát, koberce, a dokonca aj na čalúnenie a na steny, keďže vytvára suchú paru, ktorá nezanecháva vlhkosť.

Parný čistič Rovus Nano na čistenie kobercov, laminátu aj okien

Z toho dôvodu ho možno použiť aj pri čistení drevených parkiet, ktoré sú vysoko citlivé i na nízku vlhkosť.

Flexibilný a ľahko manipulovateľný

Čistič má flexibilný kĺb, ktorý sa nachádza na hlavici (časť, ktorá čistí). Ohybný kĺb a 4 metrový kábel vám umožňuje prístroj jednoducho a pohodlne používať po celej miestnosti. Dostanete sa sním aj na ťažšie dostupné miesta, ako je úzky priestor, kúty, priestor pod nábytkom. Obsahom balenia čističa je nástavec a návliečka na koberce, pomocou ktorých rýchlo a bez zložitej prestavby, zmeníte prístroj na čistič kobercov. Celkovú flexibilitu dotvára teleskopická posuvná tyč, ktorá sa prispôsobí ľuďom rôznej výšky a polstranná odlahčená rukoväť, ktorá nezaťažuje zápästie a ruku. Nevyžaduje ani neustále prepieranie špinavej handry, resp. žiadne prepieranie a "kolenačkovanie".

Pripravený už za 10 sekúnd na 10 minút

Parný čistič Nano od Rovus sa vyznačuje výkonom 1100 W a je pripravený pracovať už za necelých 10 sekúnd po spustení. Nádržka s objemom 220 ml postačí na 10 minútovú nepretržitú prácu. Zdá sa vám to málo? Keďže suchú paru vytvára nepretržite, je to v porovnaní s podobnými prístrojmi výborný výkon.

Vaše skúsenosti s parným čističom Nano Rovus

Pri hľadaní informácii o danom čističi sme našli niekoľko vašich skúseností. Väčšinou ide o pozitívne odkazy. Pochvaly padli hlavne na vyčistenie drevených podláh a parkiet bez poškodenia. Podľa mnohých z vás je jednou z výhod čističa precízne vyčistenie podláh, bez toho, aby ste museli podlahy drhnúť po kľačiačky. Oceňujete aj to, že prach z podláh a z kobercov nevíri.

Recenzie a skúsenosti s Nano Rovus parným čističom

Na druhej strane, najviac kritiky padlo na nedostatočné vyčistenie špár. To, či išlo o skutočné alebo umelo vytvorené recenzie, povedať žiaľ nevieme.

Čo vás zaujíma o parnom čističi Nano Rovus?

Kde sa dá kúpiť Nano Rovus?

Parný čistič si môžete kúpiť prostredníctvom internetu na oficiálnej stránke predajcu = ✅ topshop.sk či v kamennej predajni Top Shop a Dormeo.

Koľko stojí Nano Rovus?

Cena čističa Nano Rovus je 99,99 €. Ak vás prístroj očaril, ale cena sa vám zdá privysoká, môžete si ho zakúpiť aj na splátky.

Aké sú technické informácie čističa?

Technické informácie a základné parametre čističa sú:

  • výkon = 1100 W;
  • objem nádobky na vodu = 220 ml;
  • hmotnosť = 1,4 kg;
  • dĺžka kábla = 4 m,
  • doba zahrievania = 10 sek.,
  • doba používania na jednu vodou naplnenú nádobku = 10 min.

Čo je obsahom balenia Nano Rovus?

Celá sada obsahuje: hlavné telo parného mopu, nástavec na koberce, návliečku na koberce a návliečku na tvrdé podlahy. Toto príslušenstvo je súčasťou balenia. 

Autor článku

Dominika Hamarová

Volám sa Dominika Hamarová a mám vyštudovanú predškolskú a elementárnu pedagogiku. Vo voľnom čase sa venujem zdravému životnému štýlu a športu...


Komentáre

30/10/2019 13:18
hela

objednane, uz sa ho neviem dockat :) dakujem za tuto recenziu

21/12/2019 06:37
Mária Köberlingová

Mám ho a som veľmi rada, upratané je za pár minút, hlavne nemusím čakať kým sa to uschne, najlepšia voľba akú som urobila.

Pridať komentár


Pozrite si aj naše inšpirácie

Wire závesné lampy – moderné svietidlá Wire závesné lampy – moderné svietidlá

Hľadáte vhodné svietidlo do svojej obývačky či kuchyne? Wire závesné lampy by pre vás mohli byť to pravé.

Žltá obývačka vás nabije energiou Žltá obývačka vás nabije energiou

Žltá je farba slnka, rozžiari každú jednu miestnosť. Podľahnite čaru tejto farby a skúste ju zakomponovať aj do svojho bytu. Uvidíte, že obývačka v žltých odtieňoch každého očarí.

Retro obývačka - stavte na explóziu farieb Retro obývačka - stavte na explóziu farieb

Prvky retro štýlu nás obklopujú každý deň. Spojenie moderného a retra sa páči nielen mladším, ale aj starším ročníkom. Ak rozmýšľate nad tým, že svoju obývačku oživíte netradičným old...Publikované dňa: 26.10.2019
Hodnotenie článku:
(87.4%)

V tejto kategórií nájdete aj:

Kuchynský robot Delimano – recenzia, skúsenosti, cenaKuchynský robot Delimano – recenzia, skúsenosti, cena

Dnes si predstavíme vydarený spotrebič - kuchynský robot od Delimana, s ktorým bude pečenie, varenie a miesenie oveľa rýchlejšie a jednoduchšie. Čítajte a dozviete sa všetko podstatné.

Dormeo iMemory S plus – hypoalergénny matrac s pamäťovou penou. Recenzia, skúsenosti, cenaDormeo iMemory S plus – hypoalergénny matrac s pamäťovou penou. Recenzia, skúsenosti, cena

Vyskúšajte obojstranný matrac iMemory S PLUS s mimoriadnou technológiou, o ktorom vám v dnešnom článku prezradíme všetko podstatné. Okrem iného aj skúsenosti s jeho používaním.

Tefal Multicooker 12v1 recenzia. Elektrický hrniec RK705138Tefal Multicooker 12v1 recenzia. Elektrický hrniec RK705138