Najlepší prací prostriedok na obľúbené oblečenie? Jednoznačne Perwoll

Hláška „To je nové? Nie, vyprané v Perwolle!“ je taká známa, že už pomaly zľudovela. Mnohé gazdinky či ženy, ktorým záleží na stálosti farieb a tvaru svojho obľúbeného oblečenia, v tom majú jasno.

Perwoll pracie prostriedky

Ak aj vy hľadáte spoľahlivý prací prostriedok, ktorý vám pomôže udržiavať veci ako nové, stavte práve na Perwoll. Vďaka nemu budete vo svojich obľúbených šatách vyzerať vždy štýlovo.

Čisté, voňavé, pružné a farebné oblečenie – to je Perwoll

Značka Perwoll vstúpila na trh v roku 1954, pričom si za cieľ zvolila oblečenie nielen dôkladne vyprať a odstrániť prípadné škvrny, ale zároveň sa oň pri každom praní postarať a zachovať jeho tvar a farebnosť. Preto aj v súčasnej dobe, keď je na trhu skutočne pestrá ponuka pracích prostriedkov, Perwoll predstavuje jednoznačného špecialistu zameraného na extra jemné a háklivé tkaniny, ktoré vyžadujú osobitnú starostlivosť.

Prací prostriedok Perwoll Re-New

Pracie prostriedky Perwoll sú preto voľbou číslo 1 na pranie bielej, čiernej, no rovnako aj žiarivo farebnej bielizne. Zachovajú pôvodný tvar oblečenia, zahladia zhrubnuté a obnovia vyblednuté alebo poškodené vlákna, čím pomáhajú oblečenie dlhšie udržať v takom stave, v akom vás upútalo v obchode pred jeho kúpou.

Perwoll ponúka riešenie pre každý typ oblečenia

Aktívna ochrana farieb a vlákien je to najlepšie, čo môžete pre svoje oblečenie urobiť. Samozrejmosťou je pritom dôkladné odstránenie škvŕn, nečistôt a zápachu. Pre tých, ktorí pred praním triedia veci na športové, jemné, biele, farebné a čierne, má Perwoll pripravené varianty pracích prostriedkov, obsahujúcich všetko potrebné, čo daný typ bielizne vyžaduje.

  • Perwoll Color – ošetrenie a ochrana farieb farebného oblečenia, zachovanie intenzity farieb.
  • Perwoll Black – ochrana proti vyblednutiu a oživenie čierneho a tmavého oblečenia.
  • Perwoll White – zachovanie žiarivo bielej bielizne, zabránenie zosivenia vlákien.
  • Perwoll Wool & Silk – obnova pružnosti a tvaru hodvábnych, vlnených a jemných vlákien.
  • Perwoll Sport – špeciálne ošetrenie funkčných vlákien športového a outdoor oblečenia odstraňuje nepríjemné pachy a zanecháva dlhotrvajúcu sviežu vôňu dokonca aj počas pohybu. Navyše zachováva vlastnosti funkčných a membránových textílií.

Doplnková starostlivosť od Perwollu

  • Perwoll Care & Refresh – čistí a obnovuje syntetické a zmiešané textílie, neutralizuje nepríjemné pachy a uvoľňuje vône, ktoré udržujú oblečenie čerstvé až 24 hodín aj pri nosení.
  • Perwoll Care & Repair – bráni štiepeniu vlákien a hrčkaveniu/žmolkovaniu textílií. Obnovuje poškodené vlákna a posilňuje ich štruktúru, je vhodný na bielu i farebnú bielizeň.

Dlhotrvajúca intenzita farieb s novým radom Perwoll ReNew

Určite ste už zažili ten nepríjemný pocit, keď ste sa museli rozlúčiť so svojou obľúbenou blúzkou či nohavicami, ktoré stratili žiarivú farbu, ktorú na vás všetci obdivovali. Našťastie sú tieto časy dávno za nami. Vďaka vylepšenému radu špeciálnych pracích prostriedkov značky Perwoll si teraz oblečenie zachová pôvodné intenzívne farby a nepoškodený vzhľad, a to aj po mnohonásobnom praní.

Dlhotrvajúca intenzita farieb vďaka Perwollu

Sada čistiacich prostriedkov Perwoll ReNew obsahuje inovatívnu technológiu, ktorá pôsobí ešte účinnejšie proti vyblednutiu, no pritom nezanedbáva ani výrazné pracie účinky. Vyhladenie poškodených a obnovenie farieb vyblednutých vlákien má za následok, že vaše obľúbené oblečenie si teraz zachová svoj pôvodný vzhľad oveľa dlhšie.

Perwoll prací prášok alebo Perwoll gél na pranie?

Nezáleží na tom, či ste zvyknutí používať pri praní svojich obľúbených vecí prací prášok alebo prací gél. Perwoll má riešenie pre oba prípady. Je teda len na vás, čomu dáte prednosť. Zabudnite na čisté, no vyťahané svetre a šedivé tričká. S Perwolom bude vždy výsledkom dokonale čistá bielizeň so sviežou vôňou, zachovaným tvarom a sýtymi farbami.

Autor článku

Mediálny priestor

Vyrábate alebo predávate zaujímavý interiérový prvok, ktorý by sa mohol páčiť našim čitateľom? Dajte im o sebe vedieť! Napíšte nám a poradíme...


Pridať komentár


Pozrite si aj naše inšpirácie

Hexagon police sa hodia do každého interiéru Hexagon police sa hodia do každého interiéru

Zívajú steny vo vašej domácnosti prázdnotou? Potom by ste tento priestor mohli využiť na umiestnenie netradičných políc.

Hnedá spálňa – je to dobrá voľba? Hnedá spálňa – je to dobrá voľba?

Farbu do spálne si vyberajte podľa svojich pocitov. Ak sa vám hnedá páči a upokojuje vás, potom sa do vašej spálne hodí.

Fialová kúpeľňa – pôsobí luxusne a odvážne Fialová kúpeľňa – pôsobí luxusne a odvážne

Fialová farba je dlhé roky spájaná s luxusom a kráľovským prostredím. Kedysi totiž nebolo jednoduché vyrobiť fialové farbivo, preto bolo veľmi vzácne. Napriek tomu, že dnes je už fialová...Publikované dňa: 28.09.2019
Hodnotenie článku:
(93.4%)

V tejto kategórií nájdete aj:

Reverzná osmóza – najlepší filter pitnej vody Reverzná osmóza – najlepší filter pitnej vody

Tvrdá voda, znečistená voda alebo voda s vysokým obsahom niektorých minerálov či tocínov. Riešením je filtrácia vody. Medzi takéto spôsoby patrí i reverzná osmóza. Čo to reverzná osmóza...

Philips Hue: Smart osvetlenie, v ktorého spoločnosti sa budete cítiť ako v budúcnosti Philips Hue: Smart osvetlenie, v ktorého spoločnosti sa budete cítiť ako v budúcnosti

Inteligentné bezdrôtové osvetlenie pre domácnosť Philips Hue je nielen dizajnovou záležitosťou, ale aj niečím, čo dokáže naozaj spríjemniť každodenné fungovanie. Svetlá si totiž môžete...

KitchenAid Artisan recenzia. Kuchynský robot má bohaté príslušenstvo KitchenAid Artisan recenzia. Kuchynský robot má bohaté príslušenstvo

Štýlový, dizajnový retro kuchynský robot v mimoriadne kvalitnom vyhotovení? To je KitchenAid, prvý a jediný robot s celokovovým telom. V našom článku vám o ňom povieme viac!