Servírovací stolík – príručný stolík na kolieskach

Servírovací stolík, respektíve príručný stolík na kolieskach môže byť praktickou súčasťou domácnosti, pričom má hneď niekoľko využití. Hoci sa zdá, že ide o vybavenie, ktoré je určené výhradne pre chodby hotelov, nie je tomu tak. Poslúži vám v kuchyni na odkladanie ingrediencií, v záhrade počas grilovania alebo v obývačke ako vlastný minibar na nápoje či stojan na víno.

Servírovací stolík z masívu

Využijete ho i v záhradke, na terase alebo pri bazéne. Je pojazdný, preto je jeho obsluhovanie veľmi jednoduché. Pri pohostení je vašim verným pomocníkom, ktorého hodnotu pochopíte, len čo ho sami vyskúšate. 

Na trhu je dostupné veľké množstvo servírovacích stolíkov v rôznom dizajnovom prevedení. Výber ideálneho dizajnu, tak ľahko prispôsobíte vašim predstavám. Či už dávate prednosť elegancii, minimalizmu alebo u vás vyhráva klasiky, určite si vyberiete. Poďme sa bližšie pozrieť na jeho praktické využitie.

Obľúbené servírovacie stolíky


Vyberáme z nášho katalógu

Príručný vozík na kolieskach a jeho výhody

Je veľmi praktický. Pokiaľ práve nemá sezónne využitie v záhradke, môžete ho dočasne uložiť do obývačky, kde bude poruke vašim hosťom. Pri príprave romantických raňajok dopraví chutné dobroty až do postele. Vďaka kolieskam je manipulácia s ním veľmi jednoduchá. Okrem toho, že je praktický, svojim dizajnom tiež nezahanbí.

Príručný stolík na kolieskach

Odkaldací stolík od kuchyne

V kuchyni nikdy nie je dosť miesta na odkladanie riadu, nádob či plechov na pečenie. Kvalitný nerezový kuchynský stolík na kolieskoach s úložným priestorom poslúži aj pre tento účel. Takisto môže byť odkladací stolík s úložným priestorom veľmi praktický pre uloženie rôznych ingrediencií, olejov, korenín, byliniek či rôznych dochucovadiel.

Servírovací stolík do spálne

Kto by netúžil po romantických raňajkách priamo do postele? S táckou riskujete, že sa všetko rozleje, umažete nie len seba, ale i všetky obliečky, pritom servírovací stolík je veľmi praktický. Vďaka stabilite vám užitočne poslúži i v tomto prípade.  

Raňajkový stolík - servírovací stolík do spálne

Servírovací stolík na záhradu

Využije ho i v exteriéri. Pri letných grilovačkách alebo posedeniach v altánku sa skvelo zíde. Umožní vám zobrať všetko potrebné na jedenkrát a navyše ušetrí miesto na stole. Zároveň môže byť pre vás niečo ako odkladací stolík či príručný vozík na kolieskach, vďaka ktorému dopravíte chutné grilované dobroty od grilu priamo na stôl

Barový stolík do obývačky

Ako sme už spomenuli, pri obsluhovaní hostí je ideálnym pomocníkom. Odniesť kávu spolu s dezertom pre všetkých hostí, a to na jedenkrát? Nerobí mu to žiadne problémy.

Kľudne si naňho môžete odkladať rôzne pochúťky a využiť ho ako praktický kúsok vo vašej obývačke, pokiaľ vám práve nebude slúžiť priamo v akcii. 

Servírovací stolík do obývačky

Obľúbené sú aj sklenené príručné stolíky 

Prevedenie servírovacích stolíkov je široké. Vyrábajú sa v rôznych materiáloch od dreva, cez sklo až po kov. Každému vyhovuje iný materiál a celkové vyhotovenie minibaru. Výber môžete prispôsobiť miestnosti, ktorá bude jeho trvalým stanoviskom.

Zobraziť produkty v kategórií:

Autor článku

Dominika Ježová

Vždy som hľadala spôsob, ako kreatívne vyjadriť predstavy a myšlienky, ktoré vo mne driemali. Priviedlo ma to k písaniu a odvtedy milujem, že sú...


Pridať komentár

Pozrite si aj naše inšpirácie

Detská izba pre chlapca – modrá hrá prím Detská izba pre chlapca – modrá hrá prím

Máte doma chlapca, ktorý by chcel vlastnú detskú izbu, v ktorej by bol mohol prežívať dobrodružstvá? Pozrite sa na našu galériu, možno v nej spolu nájdete niečo, čo sa vám zapáči.

Luster do obývačky, kuchyne, jedálne i do spálne. V kurze sú moderné i krištáľové lustre Luster do obývačky, kuchyne, jedálne i do spálne. V kurze sú moderné i krištáľové lustre

Pri výbere lustra treba myslieť nielen prakticky, ale aj esteticky. Luster musí poskytnúť dostatočné osvetlenie a zároveň môže pôsobiť na pohľad zaujímavo.

Moderné drevodekor kuchyne – dajte šancu aktuálnym trendom Moderné drevodekor kuchyne – dajte šancu aktuálnym trendom

Plánujete zariaďovať kuchyňu a páčia sa vám moderné kuchyne so vzorom dreva? Potom začnite uvažovať nad drevodekorovou kuchynskou linkou.Publikované dňa: 02.11.2017
Posledná aktualizácia: 19.04.2023
Hodnotenie článku:
(90.4%)

V tejto kategórií nájdete aj:

Detská postieľka s prebaľovacím pultom, sťahovacou bočnicou či polohovateľným roštom – ako vybrať?Detská postieľka s prebaľovacím pultom, sťahovacou bočnicou či polohovateľným roštom – ako vybrať?

Dieťatko v postieľke strávi množstvo času, preto je vhodné vybrať správnu postieľku pre jeho ďalší vývoj. My vám pomôžeme vybrať krásnu, no najmä praktickú detskú postieľku.

Aké využitie má komoda v kúpeľni?Aké využitie má komoda v kúpeľni?

Pri zariaďovaní kúpeľne sa nemusíte pridŕžať celkového vybavenia vášho príbytku. Pokojne si vyberte nábytok, ktorý vám najviac imponuje. Ako vybrať komodu do kúpeľne? Poradíme vám.

Ako zladiť sedačku s podlahou? Najlepšie kombinácie farieb v interiériAko zladiť sedačku s podlahou? Najlepšie kombinácie farieb v interiéri

Farby si môžete zladiť sami podľa vlastnej predstavy a fantázie. Nie je na škodu si pozrieť zaujímavé inšpirácie. Prípadne si môžete prečítať naše rady, ktoré vám pomôžu zorientovať sa v...