Inšpirujte sa zaujímavými tapetami

Ak uvažujete o zmene vo vašej domácnosti nebojte sa nových nápadov, ktoré prinesú k vám domov niečo nové, a skúste siahnuť po zaujímavej tapete s abstraktným motívom.

Jednoduchý spôsob, ako zmeniť svoju obývačku či spálňu na nepoznanie v priebehu pár hodín. Nezvyčajný motív zaujme každého návštevníka vašej obývačky, a vy sa budete doma cítiť pohodlne a príjemne. S vliesovými tapetami na stenu sa ľahko pracuje, ich aplikácia je jednoduchá a zvládnete ju svojpomocne aj bez potreby odborníkov.

Fialová tapeta v kuchyni

Tradičnou voľbou do kuchyne býva prevažne tematika ovocia a zeleniny, ale prečo nezvoliť niečo nezvyčajné? Tapeta s motívom nočného mesta je svieža zmena, a taktiež výborne ladí s ostatným zariadením kuchyne vo fialovej farbe. Barový kútik tak dostáva atmosféru, pri ktorej by si svoje jedlo alebo nápoj rád vychutnával snáď každý.

Vyberáme z nášho katalógu

Pozrite si viac produktov z kategórie tapety

Tapeta do obývačky

Abstraktné tapety sú čoraz obľúbenejším doplnkom domácností aj pre svoje nezaväzujúce vlastnosti. Väčšinou zobrazujú neurčité alebo opakujúce sa tvary, s ktorými sa ľahko kombinuje zvyšné zariadenie. Veselé farby navodzujú pozitívnu atmosféru a pridávajú na charaktere miestnosti.

Farby ako sýta žltá, výrazná červená alebo energická zelená sa perfektne hodia napríklad do obývačky, ktorá je určená na trávenie voľného času a posedenie s rodinou a priateľmi.

3D tapeta do spálne

Nebojte sa ani tapiet s motívom zobrazujúcim 3D objekty. Sú vhodné prevažne do priestrannejších miestností, kde dokonale vynikne ich schopnosť priestorového zobrazenia motívu. Jednoduchá biela tapeta s 3D motívom kvetov vie dizajnovo ozvláštniť priestor spálne, a vytvára príjemné prostredie pre spánok a odpočinok. Do spálne by sa mali umiestňovať jemné variácie bielej béžovej, ktoré opticky zväčšia miestnosť a nepôsobia rušivo.

Farebná tapeta do detskej izby

Netreba zabudnúť ani na vkusné zariadenie detskej izbičky, v ktorej deti trávia svoj čas hraním sa, ale aj učením. Veselé farebné zvieratká podporujú rozvoj detskej fantázie a pomôžu vytvoriť originálnu detskú izbičku, v ktorej bude radosť rásť. Ak máte doma malého kozmonauta, siahnite po tapete s motívom vesmíru, v prípade malej princeznej neváhajte použiť tapetu napríklad s motívom zázračnej krajiny.

Tapeta je jedinečnou voľbou do každej miestnosti. Zaujímavý a nevšedný akcent prinesie do obývačky, ale aj do kuchyne či jedálne. Inšpirujte sa širokými možnosťami vo výbere tapiet na stenu. Fantázii sa medze nekladú, a je len na vás, aby ste vytvorili zo svojej domácnosti miesto, kde sa budete cítiť fantasticky, napríklad aj s pomocou zaujímavej tapety.

Autor článku

Mediálny priestor

Vyrábate alebo predávate zaujímavý interiérový prvok, ktorý by sa mohol páčiť našim čitateľom? Dajte im o sebe vedieť! Napíšte nám a poradíme...


Pridať komentár


Pozrite si aj naše inšpirácie

Wire závesné lampy – moderné svietidlá Wire závesné lampy – moderné svietidlá

Hľadáte vhodné svietidlo do svojej obývačky či kuchyne? Wire závesné lampy by pre vás mohli byť to pravé.

Detská izba pre chlapca – modrá hrá prím Detská izba pre chlapca – modrá hrá prím

Máte doma chlapca, ktorý by chcel vlastnú detskú izbu, v ktorej by bol mohol prežívať dobrodružstvá? Pozrite sa na našu galériu, možno v nej spolu nájdete niečo, čo sa vám zapáči.

Úložný priestor v kuchyni Úložný priestor v kuchyni

Tieto šikovné triky vám pomôžu vytvoriť si kuchyňu snov plnú úložných priestorov, ktoré vás nebudú stáť hotový majetok.Publikované dňa: 19.05.2020
Hodnotenie článku:
(90.8%)

V tejto kategórií nájdete aj:

Sklobetón – rozmery, vlastnosti, cena, montáž. Obľúbený je v sprchovom kúte v kúpeľni i v kuchyniSklobetón – rozmery, vlastnosti, cena, montáž. Obľúbený je v sprchovom kúte v kúpeľni i v kuchyni

Sklobetón spája vlastnosti murovacieho materiálu a skla, čím zabezpečuje zdroj svetla v tmavých miestnostiach. Viete, prečo by ste nad ním mali uvažovať?

Drevené vianočné ozdoby, figúrky a dekorácie na stromček sú stále in. Môžete si ich kúpiť aj vyrobiťDrevené vianočné ozdoby, figúrky a dekorácie na stromček sú stále in. Môžete si ich kúpiť aj vyrobiť

Drevené vianočné ozdoby rozhodne nepatria do dôb minulých. Prezradíme vám, prečo by ste si nimi mali tento rok ozdobiť svoj vianočný stromček.

Moderné adventné vence na stôl, na dvere, s kožušinou a LED – poradíme, ako vyrobiťModerné adventné vence na stôl, na dvere, s kožušinou a LED – poradíme, ako vyrobiť

4 kúzelné nedele, ktoré symbolizujú príchod najkrajších sviatkov v roku – Vianoc. 4 nedele pred Vianocami a 4 horiace sviece, to je obdobie, ktoré sa nazýva advent.