Bestway_D Bestway Vírivka Lay-Z-Spa Milan Airjet Plus 1.96 m x 71 cm 60029
(80.2%)
Bestway_D Bestway Vírivka Lay-Z-Spa Milan Airjet Plus 1.96 m x 71 cm 60029
Cena a dostupnosť je len orientačná, nepodarilo sa stiahnuť aktuálny stav.
Bežná cena: 449,00 €

Parametre a popis produktu

Po dlhom dni nie je nič príjemnejšie, než sa ponoriť do teplej, bublajúcej vody priamo na vašej záhrade. Lay-Z-Spa® Milan AirJet Plus poskytuje ukľudňujúci masážny zážitok až pre 6 osôb a pritom sa rýchlo a ľahko nastavuje. Jednoducho pripojte technologickú jednotku a sledujte, ako sa nafúkne.

Digitálny panel na ovládanie vírivky a čerpadla s integrovaným filtračným systémom zahŕňa držiaky nápojov a je prístupný z vírivky.


Masážny systém

Systém AirJet Plus je vybavený 140 tryskami, ktoré uvoľňujú bubliny zo spodnej časti a prostriedku vírivky na masáž nôh a vytvárajú teplé, bublajúce prostredie. Tieto upokojujúce bubliny vám pomôžu relaxovať a odpočívať priamo v pohodlí vášho domova. Systém AirJet Plus umožňuje voľbu intenzity uvoľňovania bublín, buď 50% alebo 100% výkonu


Odolná konštrukcia

Nafukovacie steny tejto vírivej vane sú vyrobené z odolného materiálu DuraPlus™ odolného proti prepichnutiu, ktorý zabraňuje poškodeniu a zachováva svoj tvar bez ohľadu na to, koľkokrát je nafúknutý a vypustený. Pri odchode zakryte vírivý bazén odolným krytom.


Ochrana proti zamrznutiu

Obsiahnutá funkcia automatického ohrevu Freeze Shield™ zabraňuje zamrznutiu vnútorných komponentov pri nižších teplotách a zaisťuje tak, že si môžete svoju vírivku užívať celý rok.


Vzdialené ovládanie

Túto jedinečnú vírivku je možné ovládať z vášho chytrého zariadenia prostredníctvom aplikácie Bestway Smart Hub™. Táto nová inovácia robí z vírivého bazéna Milan jednu z najpohodlnejších na trhu. Táto aplikácia vám umožní nastaviť vašu vírivku na perfektnú teplotu, aktivovať časovač úspory energie, spustiť filtráciu a ovládať masážny systém AirJet Plus – všetko z dlane vašej ruky.


Ohrev

Rýchlosť ohrevu je cca. 1,5–2°C v závislosti od okolitej teploty. Vyhrievanie vírivky je možné naprogramovať až 40 dní vopred pre budúce použitie. Energeticky úsporný časovačom riadený systém vyhrievania.


Technické údaje

 • Kapacita 4–6 dospelých osôb
 • Kapacita vody (80 %) 916 litrov
 • Maximálna hĺbka vody 52 cm
 • Veľkosť po nafúknutí 1,96 mx 71 cm
 • Vnútorný priemer 1,46 m
 • Hmotnosť napustenej vírivky cca. 954 kg
 • Cirkulačné čerpadlo 1 325 litrov /h
 • Systém ohrievania Približne 1.5–2.0?/h – podľa podmienok
 • Max. teplota vody 40

Obsah balenia

 • 1 vírivka
 • 1 kryt bazéna
 • 1 čerpadlo vírivky
 • 1 vložka filtra (VI)
 • 1 dávkovač chemikálií ChemConnect™

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Bestway_D Bestway Vírivka Lay-Z-Spa Milan Airjet Plus 1.96 m x 71 cm 60029 myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 449,00€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Bestway_D Bestway Vírivka Lay-Z-Spa Milan Airjet Plus 1.96 m x 71 cm 60029

Zoznam článkov

Zastrešenie bazéna od A po Z

Zastrešenie bazéna od A po Z

Dátum: 04.06.2019

V spojení so záhradným bazénom majiteľovi vznikajú určité povinnosti a náklady. Filtrovanie vody, chlórovanie, čistenie, zazimovanie a mnoho iného. V súvislosti s čistením je skvelou pomocou zastrešenie bazéna, resp. jeho prekrytie. Ako zastrešiť záhradný bazén? Aké možnosti zastrešenia existujú?

Čítať celý článok


Pridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy