Bezdotykový odpadkový kôš Lamart SENSOR 45 l LT8049
(79.4%)
Bezdotykový odpadkový kôš Lamart SENSOR 45 l LT8049
Bežná cena: 72,99 €

Parametre a popis produktu

Považujete odpadkový kôš za niečo nehygienické a najradšej by ste sa ho ani nedotkli? Potom skrátka potrebujete bezdotykový kôš, ktorý funguje s využitím systému fotoelektrickej techniky. Po vložení 4 kusov AA batérií dokážou senzory na veku s čidlom pohybu reagovať na pohyb ruky, takže sa otvorí presne vo chvíli, keď to budete potrebovať, a po vhodení odpadu sa zase veko automaticky zavrie. Vyznačuje sa jednoduchou obsluhou, dlhou životnosťou, je vyrobený z kvalitných materiálov, ktorými sú nerez a čierny plast. Vďaka svojmu atraktívnemu dizajnu sa stane pekným doplnkom vašej kuchyne.

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Bezdotykový odpadkový kôš Lamart SENSOR 45 l LT8049 myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 72,99€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Bezdotykový odpadkový kôš Lamart SENSOR 45 l LT8049

Zoznam článkovPridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy