Blumfeldt Orleans, altánok, 300 x 220 x 300 cm, posuvná strecha, ochrana pred UV žiarením 50+, ľahký
(81.6%)
Blumfeldt Orleans, altánok, 300 x 220 x 300 cm, posuvná strecha, ochrana pred UV žiarením 50+, ľahký
Bežná cena: 957,90 €

Parametre a popis produktu

Elegantný kabriolet do vašej záhrady: altánok Orleans od blumfeldt vás ochráni za každého počasia vďaka dômyselnej posuvnej streche a je zároveň luxusnou ozdobou. Či prší, či svieti slnko: pod záhradným pavilónom Orleans od blumfeldt môžete pohodlne relaxovať pod holým nebom za každého počasia a zažiť maximálny komfort. Vďaka dômyselnej konštrukcii ľahkého rámu z nehrdzavejúcej ocele je váš nový pavilón veľmi flexibilný - môžete ho postaviť v záhrade, na terase alebo na dvore a pripevniť ho klincami do zeme. Pôsobivá je jednoduchosť konštrukcie, pretože pergolu na použitie pripravíte za okamžik. Aj keď sa zdvihne vietor, poskytuje dobrú ochranu pred slnkom alebo dažďom. Strecha je mimoriadne dômyselne navrhnutá: Skladá sa z dvoch odolných prvkov, ktoré môžete posúvať po stranách. Takto sa strecha takmer zázračne premení na dve praktické bočné steny - alebo bočnú stenu s polovičnou strechou, presne tak, ako to máte radi. Výhodou je aj to, že pri daždi sa na streche nehromadí voda, a tak si môžete dlhšie užívať radosť z luxusného altánku.So sofistikovanosťou, luxusom a najlepšou funkčnosťou cez leto: slnečná strieška Orleans od blumfeldt vytvorí chránené miesto vonku a svojím zaobleným dizajnom je skutočnou pastvou pre oči!

Vlastnosti

ŠtýlLuxusný

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Blumfeldt Orleans, altánok, 300 x 220 x 300 cm, posuvná strecha, ochrana pred UV žiarením 50+, ľahký myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 957,90€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Blumfeldt Orleans, altánok, 300 x 220 x 300 cm, posuvná strecha, ochrana pred UV žiarením 50+, ľahký

Zoznam článkovPridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy

Blumfeldt

Blumfeldt

99,90 €