Blumfeldt Pantheon Cortina, altánok so strechou, 3 x 4 m, 4 bočné diely, sivý
(77.6%)
Blumfeldt Pantheon Cortina, altánok so strechou, 3 x 4 m, 4 bočné diely, sivý
Cena a dostupnosť je len orientačná, nepodarilo sa stiahnuť aktuálny stav.
Bežná cena: 859,90 €

Parametre a popis produktu

Altánok Blumfeldt Pantheon Cortina premení terasu alebo záhradné posedenie na zónu oddychu. So svojím elegantným dizajnom altánok zapadne do každého záhradného prostredia. Kompletná sada altánku obsahuje všetko, čo je potrebné na to, aby sa plocha 3 x 4 metre zmenila s malým úsilím na tienené letné miesto. Konštrukcia z 10 x 10 cm stĺpikov s hrúbkou materiálu 1 mm je nielen maximálne stabilná. Vďaka zhotoveniu z práškovo lakovaného hliníka je tiež veľmi ľahká. Altánok je ideálny pre dlhodobý oddych vo vonkajšom prostredí, bez hrdzavenia. S plynule nastaviteľnou látkovou strechou z 180 g/m² polyesteru získate úplnú kontrolu nad tieňom a slnkom. Lanko umožňuje, že dá sa strecha altánoku plynulo pohybovať dopredu a dozadu vo vodiacich koľajničkách, zatiaľ čo vodovzdorný povlak ju chráni pred plesňou aj krátkymi dažďovými prehánkami. Vďaka pružným a zrolovateľným bočným častiam z 160 g/m² polyesteru zostanete chránený pred vetrom po celú dobu. Užívajte si slnko a relaxujte v tieni. Altánok Pantheon Cortina od spoločnosti Blumfeldt.

Vlastnosti

FarbaSivá

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Blumfeldt Pantheon Cortina, altánok so strechou, 3 x 4 m, 4 bočné diely, sivý myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 859,90€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Blumfeldt Pantheon Cortina, altánok so strechou, 3 x 4 m, 4 bočné diely, sivý

Zoznam článkovPridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy