Blumfeldt Pantheon, pergola, prístrešok, 3 x 3 m, hliník, strieška proti slnku, polyester, béžová
(82.6%)
Blumfeldt Pantheon, pergola, prístrešok, 3 x 3 m, hliník, strieška proti slnku, polyester, béžová
Bežná cena: 352,68 €

Parametre a popis produktu

Pergola Blumfeldt Pantheon urobí z terasy alebo posedenia útočisko relaxácie. S pergolou Blumfeldt Pantheon premeníte Vašu terasu alebo posedenie v záhrade na svetlú zónu oddychu. Kompletná sada obsahuje všetko potrebné pre transformáciu plochy s rozmermi 3 x 3 m na letné miesto v tieni pri neveľkej námahe. Konštrukcia zo stĺpikov s rozmermi 10 x 10 cm a s hrúbkou materiálu 1,2 mm je nielen mimoriadne stabilná, ale vďaka prevedeniu z práškovo lakovaného hliníka je tiež veľmi ľahká. Ideálna pre dlhodobé používanie - úplne bez akýchkoľvek škvŕn od hrdze na podlahe terasy. S plynule rolovateľným baldachýnom z 200 g/m² polyesteru tiež získate plnú kontrolu nad tieňom alebo slnkom. Lanovod umožňuje slnečnú clonu elegantne posúvať dopredu a dozadu vo vodiacich koľajničkách. Vode odolný polyuretánový povrch (PU) chráni tkaninu pred plesňou a umožňuje ju ľahko utrieť. Užívajte si slnko alebo si oddýchnite v tieni - s pergolou Blumfeldt Pantheon. Vaše pokojné miesto vonku.

Vlastnosti

FarbaBéžová

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Blumfeldt Pantheon, pergola, prístrešok, 3 x 3 m, hliník, strieška proti slnku, polyester, béžová myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 352,68€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Blumfeldt Pantheon, pergola, prístrešok, 3 x 3 m, hliník, strieška proti slnku, polyester, béžová

Zoznam článkovPridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy

Blumfeldt

Blumfeldt

99,90 €