Blumfeldt Grandezza Cortina, záhradný pavilón, 3 × 6 m, 4 bočné diely
(82.4%)
Blumfeldt Grandezza Cortina, záhradný pavilón, 3 × 6 m, 4 bočné diely
Bežná cena: 946,90 €

Parametre a popis produktu

Leto pod holým nebom – v každom počasí! Záhradný pavilón blumfeldt Grandezza Cortina je vzdušné útočisko tieňa, odolné proti poveternostným vplyvom.Príjemné hodiny v záhrade s priateľmi a rodinou: Grandezza Cortina s krytou plochou 3 × 6 metrov ponúka dostatok priestoru na oddych pod strechou vyrobenou z 180 g/m² polyesteru s nepremokavým povrchom odolným proti plesniam. 6 × 6 cm rám z ocele tiež zaručuje maximálnu stabilitu a vďaka práškovo lakovanej povrchovej úprave je chránený pred koróziou.Štyri flexibilné bočné panely sú užitočné predovšetkým pri šikmom slnečnom svetle, vetre alebo daždi, pričom každý z bočných dielov je možné jednotlivo otvárať a zatvárať pomocou rolovacieho mechanizmu. Sú vyrobené z polyesteru, ktorý možno prať. Pri montáži konštrukcie sa odporúča zaistiť, aby boli stojany ukotvené v zemi vo zvislej polohe, aby sa zabezpečil hladký proces navíjania a odvíjania bez záhybov.Poskytuje tieň v horúcich letných dňoch a spoľahlivú ochranu pred vetrom a dažďom: záhradný pavilón Grandezza Cortina od spoločnosti blumfeldt.

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Blumfeldt Grandezza Cortina, záhradný pavilón, 3 × 6 m, 4 bočné diely myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 946,90€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Blumfeldt Grandezza Cortina, záhradný pavilón, 3 × 6 m, 4 bočné diely

Zoznam článkovPridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy