Blumfeldt Sombra, pergola, kompletná sada, 4x4m, polyesterová strecha, béžová
(81.8%)
Blumfeldt Sombra, pergola, kompletná sada, 4x4m, polyesterová strecha, béžová
Cena a dostupnosť je len orientačná, nepodarilo sa stiahnuť aktuálny stav.
Bežná cena: 219,90 €

Parametre a popis produktu

Tienistý záhradný domov! Blumfeldt Sombra pergola urobí z terasy alebo posedenia chrám oddychu.S Blumfeldt Sombra pergolou sa zmení terasa alebo posedenie v záhrade na presvietenú zónu pokoja. Kompletná sada obsahuje všetko, aby ste  zmenili miesto s rozlohou 4 x 4 m bez väčšej námahy na slnečné tienidlo. Kostra z hrúbkou materiálu 1 mm nie je len obzvlášť stabilná: vďaka vyhotoveniu z ocele lakovanej práškovou metódou je aj extrémne odolná voči poveternostným vplyvom a je vhodná na dlhodobú radosť z uvoľnenia v prírode.Nepremokavý povrch chráni látku slnečnej strechy pred pliesňami a robí ju ľahko umývateľnou. Strecha je dostupná v dvoch rôznych farbách a vďaka konceptu FlexMood je jednoducho vymeniteľná. Tento set obsahuje Sobra pergolu so béžovou strechou.Užívať si leto a oddychovať v tieni: Sombra pergola od Blumfeldt.

Vlastnosti

FarbaBéžová

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Blumfeldt Sombra, pergola, kompletná sada, 4x4m, polyesterová strecha, béžová myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 219,90€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Blumfeldt Sombra, pergola, kompletná sada, 4x4m, polyesterová strecha, béžová

Zoznam článkovPridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy