Blumfeldt Lofty Palace, záhradný pavilón, 3 x 6 m, PE odolný voči ohňu, otvorené vetranie
(81.2%)
Blumfeldt Lofty Palace, záhradný pavilón, 3 x 6 m, PE odolný voči ohňu, otvorené vetranie
Cena a dostupnosť je len orientačná, nepodarilo sa stiahnuť aktuálny stav.
Bežná cena: 289,90 €

Parametre a popis produktu

Záhradné oslavy či rôzne exteriérové party môže náhle prerušiť zlé počasie. Práve o podarenú oslavu či už pri slnečnom alebo daždivom počasí sa postará tento záhradný pavilón.Vnútrajšok s plochou 3 x 6m ponúka dostatok miesta pre veľa ľudí. Stabilné, práškovou farbou potiahnuté oceľové tyče s priemerom 48mm a hrúbkou 1mm umožňujú vysokú stabilitu pavilóna aj pri vetristom počasí. Strop a steny sú vyrobené z odolného 170 g/m2 polyetylénu, ktorý je odolný voči ohňu podľa CPAI-84. Na ľavej a pravej strane sa nachádzajú dve veľké okná na zabezpečenie svetlosti vo vnútri stanu. Každé okno sa otvára na zips a zroluje sa nahor. Každé okno disponuje i sieťkou proti hmyzu. Zadná a predná stena pavilónu sú taktiež zrolovateľné na lepší prístup vzduchu.Predná stena pavilónu sa môže vyklopiť dopredu ako markíza. V stenách sa nachádzajú i na zips otvárateľné dvere na zabezpečenie ešte lepšieho prístupu dovnútra. Výškovo individuálne nastaviteľné stojanové nožičky umožňujú postavenie pavilóna aj na nerovnom povrchu. (De)Montáž vďaka zasúvaciemu mechanizmu prebieha veľmi rýchlo a jednoducho.Záhradný pavilón Lofty Palace ponúka dokonalú zábavu pri vonkajších podujatiach v každom počasí.

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Blumfeldt Lofty Palace, záhradný pavilón, 3 x 6 m, PE odolný voči ohňu, otvorené vetranie myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 289,90€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Blumfeldt Lofty Palace, záhradný pavilón, 3 x 6 m, PE odolný voči ohňu, otvorené vetranie

Zoznam článkovPridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy