Blumfeldt Pantheon Solid Sky, pavilón so 4 bočnými stenami, 3 x 3 m, polykarbonát, hliník
(80.6%)
Blumfeldt Pantheon Solid Sky, pavilón so 4 bočnými stenami, 3 x 3 m, polykarbonát, hliník
Cena a dostupnosť je len orientačná, nepodarilo sa stiahnuť aktuálny stav.
Bežná cena: 679,90 €

Parametre a popis produktu

Pavilón blumfeldt Pantheon Solid Sky premení terasu alebo záhradné posedenie na zónu oddychu. So svojím elegantným dizajnom pavilón zapadne do každého záhradného prostredia.Pergola Bblumfeldt Pantheon Solid Sky nielenže spraví sedaciu časť odolnou voči dažďu, ale vďaka svojim tónovaným strešným taškám doskám poskytuje aj 3 x 3 metre relaxačného tieňa. Konštrukcia z 7,6 x 7,6 cm stĺpikov s hrúbkou materiálu 1,2 mm je nielen maximálne stabilná. Vďaka zhotoveniu z práškovo lakovaného hliníka je tiež veľmi ľahká. Altánok je ideálny na dlhodobý oddych vo vonkajšom prostredí – bez hrdzavenia.Pre pokojné a tiché sedenie aj počas letných búrok je šikmá strecha pavilónu vyrobená z pevných polykarbonátových dvojvrstvových dosiek s hrúbkou 6 mm. Nielenže neprepúšťajú vodu, sú tiež extrémne robustné a takmer nerozbitné vďaka svojej štruktúre s dutými komorami. Dosky sú tónované, no prepúšťajú svetlo, čo zaručuje špeciálnu atmosféru so súčasnou ochranou pred slnkom.O viac pohodlia v pavilóne sa dodávajú 4 bočné panely, ktoré chránia pred slnkom, vetrom a počasím, ako aj zvedavými očami susedov. Vďaka ich posuvným očkám sú bočné steny na pavilón namontované v okamihu. Integrované zipsy uľahčujú pripojenie stien podľa Vašich predstáv.Užívajte si slnko: pavilón blumfeldt Pantheon Solid Sky.

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Blumfeldt Pantheon Solid Sky, pavilón so 4 bočnými stenami, 3 x 3 m, polykarbonát, hliník myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 679,90€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Blumfeldt Pantheon Solid Sky, pavilón so 4 bočnými stenami, 3 x 3 m, polykarbonát, hliník

Zoznam článkovPridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy