Blumfeldt Valence, altánok, 3 x 3 m, UV50 +, vodu odpudivé, solárne LED osvetlenie, solárny panel
(80%)
Blumfeldt Valence, altánok, 3 x 3 m, UV50 +, vodu odpudivé, solárne LED osvetlenie, solárny panel
Cena a dostupnosť je len orientačná, nepodarilo sa stiahnuť aktuálny stav.
Bežná cena: 1 070,90 €

Parametre a popis produktu

Idylické, chránené miesto aj počas príjemných letných večerov: AltánokValence od blumfeldt vás pozýva na oddych vonku, zatiaľ čo solárne osvetlenie LED poskytuje útulnú atmosféru.Pod strechou elegantného altánku Valence od blumfeldt si môžete s rodinou alebo priateľmi užívať akékoľvek počasie - vysokokvalitný materiál s povrchovou úpravou vám ponúka ochranu pred UV žiarením a dažďom. Či už na terase alebo v záhrade, užívajte si príjemné miesto v tieni, ktoré je zároveň úžasnou pastvou pre oči. Ušľachtilé drevené vzpery tvoria bočné steny a sú ideálne na upevnenie nádherne zasadených kvetináčov. Exkluzívny záhradný pavilón Valence od blumfeldt sa tak stane letnou oázou, ktorú večer dobre osvetľuje LED osvetlenie, ktoré vytvára príjemnú atmosféru. 5 wattové osvetlenie je napájané výlučne zo slnečného svetla prostredníctvom externého solárneho panelu s dobíjateľnou batériou. Rám odolný voči poveternostným vplyvom vám poskytne dlhodobú radosť zo záhradnej oázy a zároveň zabezpečí stabilitu. Záhradná oáza na trávenie dlhých hodín na slnku a príjemné večery: S osvetleným altánkom Valence od blumfeldt si môžete užívať pobyt vonku na príjemnej ploche 9 m²!

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Blumfeldt Valence, altánok, 3 x 3 m, UV50 +, vodu odpudivé, solárne LED osvetlenie, solárny panel myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 1 070,90€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Blumfeldt Valence, altánok, 3 x 3 m, UV50 +, vodu odpudivé, solárne LED osvetlenie, solárny panel

Zoznam článkovPridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy